РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1 (13 січня 2017) 

 • Чекаємо на нові зустрічі

  Укрзалізниця впроваджує в життя комплекс антикризових заходів, серед яких чільне місце відведено покращенню якості обслуговування клієнтів, розвитку ринку транспортних послуг, пошуку нових форм роботи з партнерами галузі.

  З початком нового 2017 р. колектив газети «Робітниче слово» планує докладніше інформувати кожного, хто цікавиться буднями столичної магістралі, її виробничими досягненнями у рамках реформування галузі. Разом відмічатимемо свята, ділитимемося споминами про багатолітню історію Південно-Західної магістралі.

  Час подякувати нашим постійним дописувачам, які надсилали власні листи, ділилися фотографіями, телефонували. З цього року наше видання виходитиме у новому форматі «газета в газеті». Мова йде про розміщення щотижневика у загальногалузевій газеті «Магістраль-регіональна». Маємо на меті зробити наше «Робітниче слово» цікавішим завдяки появі нових рубрик та актуальних публікацій. Сподіваємося на вашу підтримку. Через економічну скруту в цьому році змінюються умови публікації поздоровлень та оголошень. Про це сповістимо в наступному номері.

  Керівництво ПАТ «Укрзалізниця» наголошує на можливості розвитку ділового діалогу з підприємствами, які працюють у нашій державі. Журналісти нашого видання готові ділитися інформацією про широкий спектр транспортних послуг, які надають підрозділи регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

  Дякуємо всім, хто залишається відданим нашій газеті! Від щирого серця вітаємо зі святом Водохреща. Чекаємо на нові зустрічі з вами!

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05