РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 42 (1 листопада 2008) 

 • Праця – джерело могутності галузі. Із виступу начальника Південно-Західної магістралі Олексія КривопІшина, присвяченого Дню залізничника України. Дорогі залізничники! Шановні ветерани!

  Від усієї душі поздоровляю вас із професійним святом - Днем залізничника України!

  Роль залізничного транспорту в структурі української економіки важко переоцінити, він завжди був і залишається основним елементом у транспортній системі, що здійснює перевезення вантажів і пасажирів за будь-якої погоди.

  Напередодні професійного свята ми традиційно підбиваємо підсумки виробничої діяльності. Із задоволенням відзначаю, що столична магістраль працює стабільно. Залізниця послідовно нарощує динаміку залізничних перевезень. За 9 місяців цього року перевезено 105 млн. тонн вантажів. Обсяг вантажних перевезень у порівнянні з минулим роком зріс на 5%. Вантажообіг збільшено на 1,8 млрд. тоннокілометрів або на 4,6%. Слід зазначити, що зростають обсяги перевезень, освоєні існуючим парком рухомого складу, без його збільшення. А це зроблено за рахунок поліпшення якості роботи основних сортувальних станцій, скорочення простою вагонів на технічних станціях і прискорення пропуску вагонного потоку.

  Обіг вантажного вагона прискорено на 2,6 години (у 2007 р. - 2,44 доби, у 2008 р. - 2,33 доби). При сьогоднішньому дефіциті вантажних вагонів щодоби для додаткового навантаження звільнялося понад 700 вагонів.

  Цікава статистика. За рахунок збільшення продуктивності локомотива на 3,2% на залізниці вишукувалося чотири локомотиви робочого парку. Отже, ці машини дозволили покращити перевізний процес.

  Факт: при значному збільшенні обсягів колійних робіт на основних напрямках головного ходу магістраль змогла виконати планові завдання дільничної і технічної швидкостей і прискорити рух поїздів у відповідності до минулого року на 0,4 км/год і 0,2 км/год. Прискорено оборот вагона на 0,5 год.

  Хочу відзначити і вдалу організацію літніх пасажирських перевезень, третя частина обсягу яких припадає на Південно-Західну залізницю. При дефіциті 320 пасажирських вагонів задоволено попит на сформований обсяг пасажирських перевезень.

  Усе це дозволило досягти позитивного фінансового результату, при зростанні витрат до минулого року на 29% доходи збільшились на 41%.

  Упродовж дев’яти місяців цього року вдалося підвищити рівень заробітної плати до минулого року на 40%, а якщо брати середньомісячну заробітну плату за вересень (2852 грн.), то вона виросла в 1,5 раза до аналогічного періоду минулого року.

  Не залишаються без уваги і наші ветерани. Тільки цього року на їхні соціальні потреби спрямовано 11 млн. грн.

  Треба щиро сказати, що колективний договір на Південно-Західній залізниці найсоціальніший серед інших залізниць України.

  Ще одна приємна реалія. Завдяки поліпшенню фінансових результатів вирішено низку найважливіших завдань з розвитку технічної інфраструктури.

  За дев’ять місяців поточного року освоєно капітальних вкладів майже на 1,5 млрд. грн., що дозволило, насамперед, спрямувати кошти на технічний розвиток залізниці.

  Саме тому я висловлюю глибоку вдячність будівельникам. В першу чергу, за ремонт вокзалів на станціях Святошин, Біла Церква, Славута, Острог, Ярошенка, Бородянка, Немішаєве, Клавдієве, Васильків, Вишневе. Відчутний їхній внесок у будівництво пасажирських платформ на столичній залізничній платформі Лівобережна. Завдяки їхній наполегливій праці виконується програма розвитку Дарницького вузла.

  Подяка і колійникам. Завдяки їх зусиллям модернізовано 174 км колії на дільницях Київ - Козятин - Шепетівка, Київ - Зернове.

  А от іще один чудовий показник: зроблено капітальний ремонт 151 км колії.

  І це ще не все. Оздоровлено середнім видом ремонту 162 км сталевих магістралей. Укладено 181 новий стрілочний перевід.

  Добре попрацювали і зв’язківці. Впроваджено в експлуатацію системи цифрового зв’язку SDH і PDH на дільниці Київ - Жмеринка - Підволочиськ.

  Наші славні фахівці з автоматики та телемеханіки підключили до ЕЦ стрілочні переводи на станціях Голубичі, Горностаївка; впровадили пристрої для дистанційного контролю за ходовими частинами рухомого складу.

  Є чим пишатися і енергетикам: будівництво лінії поздовжнього електропостачання на дільниці Конотоп - Ворожба; модернізація контактної мережі на дільниці Миронівка - Фастів - Козятин; спорудження блочно-модульної тягової підстанції Новоград-Волинський.

  Кожний з вас у своїй сфері зробив власний внесок в успішне вирішення намічених планів, тому варто назвати переможців галузевого змагання серед трудових колективів залізниць України за І півріччя 2008 року: Коростенська дирекція залізничних перевезень; Київська дистанція електропостачання; Ніжинська дистанція сигналізації і зв’язку; Київський загін воєнізованої охорони; Старокостянтинівська колійна машинна станція; Бахмацька дистанція захисних лісонасаджень.

  Серед кращих підприємств залізниці, яких за результатами дорожнього змагання нагороджено Почесними дипломами і преміями, - Козятинська дирекція залізничних перевезень; відбудовний поїзд №4482 ст. Гречани; сортувальна станція Шепетівка; дільнична станція Чернігів; локомотивне депо Гречани; Коростенська колійна машинна станція; вагонне депо Козятин; Чернігівська дистанція колії; Центр механізації колійних робіт; Житомирська колійна машинна станція; Дарницька дистанція електропостачання; Жмеринська механізована дистанція вантажно-розвантажувальних робіт; вагонна дільниця станції Жмеринка; вантажна станція Вінниця.

  За всім, чого досягнуто, стоїть професійна і самовіддана праця робітників, фахівців і командирів залізниці.

  Цьогоріч за вагомий особистий внесок у розвиток залізничного транспорту, забезпечення перевезень пасажирів і вантажів, безпеки руху поїздів відзначено урядовими і галузевими нагородами 560 працівників Південно-Західної магістралі. Серед них - нагороджені Почесною грамотою Кабінету Міністрів України:

  Пікуш Віктор Миколайович - директор - головний лікар Медичного центру реабілітації залізничників «Хмільник»; Авраменко Олександр Борисович - водій центральної залізничної автобази; Василюк Ірина Анатоліївна - начальник фінансово-економічної служби; Нечета Олександр Петрович - старший електромеханік Хмельницької дистанції сигналізації і зв’язку; Тягульський Володимир Григорович - головний інженер залізниці - перший заступник начальника залізниці;

  Знаком Міністерства транспорту і зв’язку «Почесний працівник транспорту України»:

  Азаренко Костянтин Костянтинович - заступник начальника залізниці - головний ревізор з безпеки руху поїздів і автотранспорту; Босенко Ігор Васильович - машиніст електропоїзда моторвагонного депо Фастів; Єлисєєв Анатолій Петрович - старший виконроб будівельно-монтажного поїзда №392 ст. Вінниця; Куцан Надія Талимонівна - начальник станції Путивль Конотопської дирекції залізничних перевезень; Міщенко Валерій Іванович - старший регулювальник швидкості руху вагонів ст. Конотоп Конотопської дирекції залізничних перевезень.

  А тепер про трудові династії. Приємний факт: найбільший трудовий стаж мають родини Нікітічів із Києва (512 років), Гавришів із Фастова (507 років), Гурських (401 рік). П’ять поколінь кожної династії працювали в ім’я процвітання Південно-Західної залізниці.

  Маємо привід для гордості через те, що на залізниці працюють понад 70 династій, стаж роботи їхніх членів налічує понад 150 років.

  Сьогодні особливо щиро прагну поздоровити наших славних ветеранів. Довгих вам років життя, дякуємо за самовіддану працю. Будьте впевнені в нашій увазі і підтримці!

  Бажаю всім залізничникам, їхнім рідним і близьким міцного здоров’я, успіхів у праці, щастя і благополуччя!

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05