РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40 (24 жовтня 2008) 

 • Залишайтеся з нами у наступному році!

  До уваги передплатників

  Вводяться в дію нові тарифи на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою. Відповідний наказ Міністерства транспорту та зв’язку України №1158 від 19 вересня 2008 р. «Про затвердження тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою» зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 жовтня 2008 р. за № 924/15612.

  Відповідно до досягнутих домовленостей з Національною спілкою журналістів України тарифи на приймання та розповсюдження друкованої періодики за передплатою з 1 січня 2009 р. збільшаться на 27%.

  Запровадження даного наказу дасть змогу частково наблизити тарифи до рівня їхної собівартості та зменшити збитки державних підприємств, які здійснюють розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою, запевняє прес-служба Мінтрансзв’язку України.

  Важко приховати очевидне: утриматися сьогодні на плаву в розбурханому газетному морі дуже непросто. Для цього потрібно весь час працювати не лише над економічною складовою видання, але і над тематичним, інформаційним і художньо-графічним його наповненням. Потрібно у будь-якому випадку не втратити себе, обличчя «Рабочего слова» та його почерк... Важливо, щоб результати громадської діяльності конкретного творчого колективу у справі підготовки і народження кожного свіжого номера газети відображали сподівання та інтереси шановних передплатників. Цим шляхом йдемо ми - кореспонденти транспортного тижневика. Сподіваємося, що ви, наші вірні читачі, помітили, що «Рабочее слово» - це видання, що розвивається. Повірте, цей процес матиме своє продовження. Завдяки засновникам - керівництву Південно-Західної залізниці та Дорпрофсожу, журналістам, фахівцям з комп’ютерної верстки, коректорам.

  Проте - у випадку, якщо у вас виникнуть проблеми з передплатою, доставкою тощо нашого періодичного видання - телефонуйте до редакції.

  До речі,

  у рамках Всеукраїнської акції «Укрпошта - споживач: будемо відверті» започатковано безкоштовну «гарячу лінію» для громадян за номерами зі стаціонарних телефонів. За номером 8 800 500 44 00 громадяни мають можливість поспілкуватися безпосередньо з генеральним директором Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Таїсією ЗАМКОВОЮ.

  «Гарячу лінію» запроваджено для налагодження механізму ефективного зворотного зв’язку зі споживачами, зміцнення їхньої довіри та лояльності до «Укрпошти», а також підвищення якості послуг поштового зв’язку, покращення рівня обслуговування клієнтів, удосконалення роботи підприємства.

  У подальшому «гарячі лінії» проводитимуться 30 жовтня, 27 листопада та 25 грудня 2008 р. з 11 до 12 год.

  І ще про одне. Дякуємо за довіру до нашої газети! Будьмо разом! З «Рабочим словом» буде цікаво і у 2009 р., якщо не втрачено бажання пізнавати світ.

  З повагою, головний редактор Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05