РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40 (24 жовтня 2008) 

 • Озброїли новими автомобілями

  Управління міліції на Південно-Західній залізниці минулого тижня отримало для оперативної роботи двадцять два автомобілі Нива «Шевроле» і оргтехніку на 253 тис. грн. В урочистостях з нагоди передачі автомобілів взяли участь заступник міністра внутрішніх справ України генерал-лейтенант Михайло ВЕРБЕНСЬКИЙ, начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН, начальник Управління МВС України на залізничному транспорті генерал-майор Геннадій Пушкарьов, начальник Управління МВС на Південно-Західній залізниці генерал-майор Павло ГУЦОЛ, міліціонери і співробітники управління.

  - Головним критерієм оцінки нашої діяльності на сьогодні є захищеність пасажирів від злочинних посягань, - наголосив начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин. - Забезпечення особистої і майнової безпеки громадян, збереження вантажів, що перевозяться, гарантії щодо стійкого функціонування об’єктів залізничного транспорту - всі ці завдання транспортники та представники органів правопорядку повинні вирішувати спільно. Висловлюю сподівання на плідну співпрацю і надалі.

  - Ми заробили певні кошти разом із Південно-Західною залізницею, - акцентував увагу присутніх генерал-майор міліції Павло Гуцол. - Переважно за послуги щодо супроводження поїздів. Можна було б ці гроші, умовно кажучи, роздати і вийшло б у середньому по 100 гривень кожному. Але ми пішли іншим шляхом. Завдяки економії, накопичуванню придбали спеціальну автотехніку. Для нас вона вкрай необхідна з тієї причини, що наш автопарк давно потребує заміни. Додам, що коштує автомобіль майже

  60 тисяч гривень.

  Практичні та надійні в експлуатації, нові автомобілі є вагомою підмогою для міліціонерів. Незабаром встановлять радіостанції, тоді чергові групи за сигналом зможуть дістатися у будь-які віддалені місця. Адже Південно-Західна залізниця проходить багатьма областями України.

  - До речі, щодо забезпечення автотранспортом, існують певні проблеми, - доповнює Григорій Розум, заступник начальника управління кадрового забезпечення, - маємо робочих машин 51, а загалом працюють у нас 1500 співробітників. Тому для нас технічне «озброєння» є важливим. І ще придбали оргтехніки на 253 тисячі гривень: компьютери, факси, ксерокси.

  Якби не допомога керівництва Південно-Західної магістралі, управління транспортної міліції опинилося б у скрутній ситуації, - продовжує Григорій Розум. Варто наголосити, що необізнані люди часто-густо нарікають на роботу міліції, але не завжди вона винна в тому, що бракує оперативності щодо попередження правопорушень. Вважаю, що проблема злочинності є проблемою соціальною, і не тільки за це слід питати з органів охорони правопорядку. Питаннями посилення значення у нашому суспільстві інститутів влади має конкретно займатися й держава. У такому випадку ми досягнемо результату, до якого прагнемо, і у нашому суспільстві буде поставлено надійний заслін протиправним діям з боку злочинців.

  Висловлюємо сподівання на те, що технічне озброєння транспортної міліції буде тривати й надалі. І це обов’язково сприятиме удосконаленню порядку на залізничному транспорті.

  Ольга НІКІТІНА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05