РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 46 (4 грудня 2015) 

 • Про те, що корисно сім’ї та суспільству

  Тим, хто цікавиться історією створення та функціонування Київського вищого професійно-технічного училища залізничного транспорту (КВПУЗТ), очевидно, буде доречно ознайомитися з інтернет-сайтом цього навчального закладу. Більш доскіпливим порадимо звернутися до керівництва цього навчального закладу з метою ознайомлення із відеотекою, в якій збережено цікаві факти із 145-річного літопису училища.


  Досвідчений машиніст локомотивів, а тепер майстер виробничого навчання Іван ФЕЩЕНКО
  ділиться власними секретами із учнями Михайлом ШЕЛУДНЯКОМ та Ярославом ОСАДЧИМ.


  «Свято ніколи не закінчується», - запевнили нас учасники та організатори урочистого концерту
  на честь 145-ї річниці від дня заснування столичного залізничного училища.

  145-річчя залізничної альма-матер. Під таким красномовним гаслом нещодавно в стінах просторої актової зали, де у свій час отримували дипломи тисячі і тисячі слюсарів, машиністів локомотивів, провідників пасажирських вагонів, завдяки задуму вчительки англійської мови Наталії Балабаєвої та її колеги, яка викладає ще й зарубіжну літературу, Анни Циганок на невеличкому подіумі було створено життєрадісний концерт, присвячений пошануванню педагогічного колективу. Як там не є, а добрих слів, сучасних пісень та мелодій тут не бракувало. Якоїсь миті подумалося, що, судячи із номерів, які представили учні Людмила Омельченко, Влад Пузирьов, Ярослав Базилишин, Андрій Трубіцин, Людмила Трикоз, Влад Іванов, Андрій Майборода, Артем Шрамко, Любов Гуляй, Надія Блажевич, талантів серед учнів вистачає. Окремо хотілося б виокремити творчі зусилля Діани Батрак. Дівчині, яка робить перші кроки в поезії та виконує авторські пісні, вдалося заволодіти увагою чималої педагогічної та учнівської аудиторії. На адресу одного з ведучих концерту - Миколи Латая - хтось із присутніх кинув: «Наш сатирик!» Його гумористичний діалог про сучасного дезертира від служби в Українському війську було сприйнято в актовій залі під гучні оплески.

  Звертаючись до учнів та педагогів, директор Київського вищого професійно-технічного училища залізничного транспорту Олександр Мельник наголосив на тому, що традиції училища, серед випускників якого є він сам, не забуті і через 145 років. Головне - виховувати робітників. Повноцінне життя людини неможливо уявити без праці, без діяльності, що корисно сім’ї та суспільству. Потужним джерелом для життєдіяльності молодої людини має бути само сприйняття власного боргу перед батьками, перед Батьківщиною. У КВПУЗТ так і діють, виховуючи достойних громадян Української держави.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олександра ІВАНОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05