РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



 • Перелік випусків » № 44 (20 листопада 2015) 

 • Робітничі сходинки кар'єри

  З нагоди професійного свята чергового по ст. Бориспіль Володимира КамІнського нагородили знаком «Почесний залізничник». Ми поспілкувалися з потомственим залізничником і пропонуємо читачам історію його фахового зростання.

  Кар’єра Володимира Камінського починалася подібно до всіх його колег-залізничників. Випускник Київського технікуму залізничного транспорту одержав направлення на ст. Дарниця, де був прийнятий на посаду прийомоздавальника. Пізніше юнака призвали до армії. Як каже пан Володимир: «В армію пішов за Радянського Союзу, а 1991 року повернувся вже до незалежної України». Після звільнення в запас знову прийшов на залізницю. Працював черговим поста централізації ст. Дарниця, черговим по станції ім. Г. Кірпи, а з 2001 р. - на нинішній посаді чергового по ст. Бориспіль.

  На питання: «Чому вибрали залізницю?» Володимир Григорович відповідає: «Мій вибір передбачуваний. Батьки - залізничники. В дитинстві можливо й хотілося обрати світську кар’єру, працювати лікарем, але я пішов батьківським шляхом. Бо все в нашій родині крутилось і крутиться навколо залізниці. Ще маленьким хлопчиком я завжди цікавився місцем роботи батька, а Григорій Леонідович працював на ст. Бориспіль. Власне тоді в мене зародилась мрія стати таким, як він. Бо дивився, як тато вправно управляється за пультом, і десь на підсвідомості відклалося, що то є цікава робота. До речі, мої брати, середній Леонід та старший Олександр - залізничники, моя дружина Маргарита теж працює на залізниці», - каже Володимир Камінський.

  Володимир Григорович ніколи не думав про високі посади. Він не розглядав успіх у кар’єрі просування від однієї посади до іншої, більш високої. Його цілком влаштовує та посада, яку він зараз займає. «Бути частиною такого великого, цікавого механізму, як станція, - приємно і почесно для мене. Головне, потрібно досконало володіти професією, навичками та знаннями», - зізнається Володимир Григорович.

  Ніхто не буде заперечувати, що черговий - це своєрідний мозок станції. Саме тут іде велика робота. Робоча зміна кожного чергового націлена на виконання плану з прийому, розформування та відправлення поїздів. Найскладніше - це встигнути зробити всі ці завдання, бо інколи роботу ускладнюють різні нестандартні ситуації. Головне - це увага і координація всіх дій вантажної роботи на станції.

  - Щоб стати хорошим черговим, необхідно вміти швидко орієнтуватися в обстановці, не піддаватися паніці і приймати вірні рішення, - розповідає Володимир Камінський. - Станція Бориспіль має другий клас. До нас приписані чотири залізничні платформи: Чубинський, Травнева, Кучакове, Новотроянда. Весь наш колектив - це гідна, професійна команда, в якій кожен знає свою справу, але при цьому в потрібній ситуації допомагає іншим. До речі, у мене надійний помічник, з якою ми вже 12 років працюємо в одній зміні, оператор при черговому Валентина Палько. Ми з нею дублюємо один одного, і це дуже допомагає в маневровій роботі. Адже специфіка станції полягає в перевезенні небезпечних вантажів, а це відповідальність залізниці, як перед клієнтами, так і перед пасажирами. До того ж ми працюємо не лише з вантажними, а й із пасажирськими поїздами. Усім відомо, що Гребінківський напрямок напружений, бо по цій лінії ідуть прискоренні поїзди, а це теж додає нам відповідальності.

  Пан Володимир пригадує, що коли він тільки починав, тоді було багато вантажної роботи. І в той момент дуже важлива була підтримка старших колег. До сьогодні згадує своїх наставників - Григорія Бондаренка, Діну ДзЯвун. За словами співрозмовника, вони багато його навчили, передали секрети професійної майстерності. Сьогодні на станції працюють в основному молоді люди, яким уже Володимир Григорович охоче передає досвід.

  Звичайно, головне на роботі - не поспішати, бо інколи поспіх може підводити, але, за зізнанням Володимира Григоровича, йому допомагає великий стаж, всі 26 роки якого, до слова, обійшлися без неприємних інцидентів. Чим не предмет для гордості?

  Крім виробничих успіхів, є і сімейні. Дружина, яка працює черговою по переїзду, донька, яка, до речі, вже заміжня і переїхала жити у Західну Україну, - це ті люди у житті Володимира, які завжди підтримують його.

  «Як правило, коли повертаюсь додому після зміни, то займаюсь побутовими справами. А ще дуже люблю ліс і рибалку. Зустрічі з друзями - це не лише задоволення. Приятельські посиденьки зміцнюють душевне здоров’я. Коли і внутрішні ресурси виснажуються, друзі здатні зменшити напругу, яку ми відчуваємо. Товариські контакти та моральна підтримка допомагають мені легше переносити повсякденні труднощі», - каже Володимир Камінський.

  Коли Володимир Григорович розповідає про своє трудове життя, слухаючи його, не полишає відчуття стабільності. Адже на таких людях тримається наша залізниця. Професіоналізм - ось головне в роботі залізничника, і тому випадкових людей тут немає.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Олександра ІВАНОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05