РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (24 липня 2015) 

 • За якістю, стилем, кольором, дизайном

  Сьогодні Укрзалізниця висуває нові вимоги до корпоративного спецодягу та взуття для працівників. Як повідомила прес-служба Укрзалізниці, з початку поточного року закупівля спецодягу та спецвзуття здійснюється безпосередньо на залізницях України, а не централізовано, як раніше. Таке рішення прийнято насамперед з точки зору економічної доцільності, адже у кожному регіоні є свої виробники даної продукції. Наразі відповідні служби залізниць проводять конкурси, а також контролюють якість придбаної продукції.

  У 2015 році забезпечення залізничників галузі спецодягом у цифрах становить понад 1,4 млн. одиниць та спецвзуттям - понад 81,3 тис. одиниць.

  Виставка спецодягу проходила на початку липня на Південному вокзалі ст. Київ-Пасажирський. За словами директора з корпоративного управління та мотивації персоналу Укрзалізниці Оксани МАРІНОЇ, метою виставки було визначити, якою буде форма залізничників у майбутньому за якістю, стилем, кольором та дизайном, а також ознайомитися з продукцією кращих виробників, їх можливостями постачати великі партії одягу для потреб залізниць України.

  Впродовж двох днів кожний бажаючий залізничник мав змогу побачити спецодяг та оцінити якість та колір форми, в яку найближчим часом можуть бути одягнені працівники. Адже на добротність спецодягу та спецвзуття нарікають давно. Особливо часто критикують взуття. Про це говорять не лише залізничники, а й представники профспілки. Тож закономірно, що виставка дала змогу врахувати претензії та запропонувати щось нове.

  На виставці свою продукцію представили п’ять залізниць: 60 бавовняних костюмів для електромонтерів контактної мережі, монтерів колії, машиністів рухомого складу, оглядачів вагонів, приймальників вантажу і багажу, складачів поїздів, регулювальників швидкості руху.

  Південна-Західна залізниця надала на розсуд потенційних користувачів вісім експериментальних костюмів. «Ми демонструємо костюми для спеціалістів основних професій залізниці. Нові зразки одягу та взуття звичайно дорожче тих, які використовуються сьогодні на залізницях, але якість їхня краща», - каже Оксана ФЕДОРЕНКО, начальник відділу матеріалів служби матеріально-технічного забезпечення Південно-Західної залізниці.

  Враховуючи те, що безпека праці на залізничному транспорті - одне із пріоритетних завдань, тому дуже важливо, щоб працівники були забезпеченні якісним спецодягом, який допоможе захистити їх від багатьох факторів. Залізничники дійшли єдиної думки: яскравий помаранчевий колір, який видно з далекої відстані, й надалі обов’язково має бути присутній у костюмах колійників, електромонтерів контактної мережі, оглядачів вагонів та інших працівників. Потурбувалися виробники й про зручність спецодягу. Оновлені спецівки матимуть декоративні елементи, що відбивають світло. Поза цим запропоновано доповнити костюми бейсболками для комфортності та захисту від впливу шкідливих виробничих факторів, а в деяких костюмах замінити брюки напівкомбінезонами.

  «На даному етапі для нас дуже важливо визначити та вдосконалити ті універсальні за формою й оптимальні за ціною варіанти спецодягу, які відповідатимуть вимогам наших працівників щодо комфорту й якості, та вже у наступному році запропонувати костюми, які залізничники будуть носити не тому, що так вимагають інструкції, а тому, що в них насправді зручно і безпечно», - зазначила Оксана Маріна.

  Учасники виставки відібрали три універсальні варіанти спецодягу. Їх доопрацює робоча група, до якої увійдуть представники служб залізниць, відповідальних за постачання спецодягу. Сподіваємося, що прийняті до впровадження зразки спецодягу відповідатимуть покладеним на них функціям - надійність, захист, зручність.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05