РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 27 (10 липня 2015) 

 • Чи готові до перевезення врожаю зернотрейдери?

  Укрзалізниця підготувала зерновози та вантажні станції до перевезень зерна нового врожаю. Наразі залізниці готові перевозити щомісяця не менше 3 млн. тонн зерна та зернових. А за 5 місяців 2015 р. вже навантажено 166 тис. вагонів-зерновозів, у яких перевезено 10,7 млн. тонн зернових вантажів. Причому нині зернових навантажується на 14,6% більше, ніж за відповідний період минулого року.

  У 2015 р. залізничники заздалегідь готувалися до перевезення зернових. Зокрема, збільшили робочий парк вагонів-зерновозів, скоротили обіг порожніх і навантажених вагонів, збільшили обсяги перевезення зерна за прямими маршрутами. У планах - обсяги перевезень зернових з прямим перевантаженням на судна довести до 46%.

  Наявного парку зерновозів Укрзалізниці цілком достатньо для забезпечення всіх потреб з перевезень зернових. Єдиною проблемою, що створює дефіцит рухомого складу, є відсутність плану навантаження від зернотрейдерів. Так із року в рік повторюються складнощі з плануванням експорту: практично немає заявок на початок місяця та надмірна їх кількість у другій половині. Крім того, спостерігається неритмічність навантаження у вихідні та святкові дні.

  Застаріле технічне оснащення елеваторів також знижує ефективність використання рухомого складу. На деяких елеваторах зерно вантажиться з автотранспорту, а через погодні умови та незадовільний стан доріг виникають затримки.

  Нагадаємо, що Укрзалізниця є власником і оператором найбільшого в Україні парку зерновозів, який складає 11,7 тис. вагонів. Приватним українським компаніям належить ще 1,9 тис. зерновозів. Цього достатньо, щоб перевозити щорічно понад 40 млн. тонн зерна та зернових вантажів.

  За повідомленням прес-центру Укрзалізниці
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05