РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (19 червня 2015) 

 • У КОЛІЙНИКІВ - ГАРЯЧА ПОРА

  На перегоні Фастів - Кожанка проводилися роботи з середнього ремонту парної колії головного ходу магістралі. Весь обсяг робіт розрахований на оновлення 4,2 км колії

  - Працюємо у «вікно» по сім годин, - розповідає керівник робіт, заступник начальника Фастівської дистанції колії з поточного утримання Микола ОСТАПЧУК. - Разом з нами тут працюють й ремонтні комплекси Центру механізації колійних робіт (ЦМКР) Південно-Західної залізниці. Поки все йде за планом. Вже пройшли 1,9 км колії, а це майже половина від запланованого. Звісно, спекотна погода вносить корективи у роботу. На цьому перегоні восени минулого року було виконано комплексно-оздоровчий ремонт. Тепер, перед початком цьогорічних робіт, нам довелось провести перезакріплення плітей, щоб закріпити їх у нормальний температурний інтервал на данний період. Словом, технологічний процес витриманий і зараз ми працюємо у межах допуску цього температурного інтервалу.


  Керівники робіт - заступник начальника дистанції колії Микола ОСТАПЧУК
  та шляховий майстер Анатолій ВОЗНЮК.


  Під час ремонтних робіт монтери колії Сергій КЛИМЧУК, Петро НОВОХАЦЬКИЙ, Артем ПАРЧЕВСЬКИЙ, Сергій ВИЧАВКА.

  А днями, щоб пришвидшити хід робіт, керівництво галузевої служби колії вирішило додатково направити на цей перегін ще один ремонтний комплекс ЦМКР. Тож тут працюватимуть вже дві ремонтні машини. За словами керівника робіт, тепер їм довелося корегувати не лише терміни виконання планового завдання, а й узгоджувати додаткові плани.

  Цього року середній ремонт парної колії головного ходу запланований й на інших перегонах у напрямку Фастів - Кожанка - Попільня. А це майже 20 км колії. Тому прийнято рішення дещо відкоригувати найближчі плани, щоб продовжити роботи з середнього ремонту колії на цій дільниці магістралі на всьому перегоні від Фастова до Кожанки.

  На Південно-Західній магістралі вантажонапруженість перегонів, які обслуговують і утримують колійники Фастівської дистанції колії, досить висока. Тож і колія потребує постійного та якісного ремонту. І фастівські колійники доводять, що вміють це робити, як належить, і у стислі терміни. Хоча температурний режим і вносить власні корективи.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05