РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 30 (29 серпня 2008) 

 • Добра справа - добра й слава

  Напередодні 17-ї річниці з дня проголошення Незалежності України відбулося нагородження кращих працівників колійного господарства Південно-Західної залізниці. Ця подія відбулась у Київській дистанції колії.

  Шановне зібрання привітав заступник начальника залізниці по колії Михайло СІЧНОЙ. Він охарактеризував роботу колійного господарства за останній період.

  - Ми підняли здобутки нашого колійного господарства, - сказав Михайло Іванович. - Робота колійників дійсно важка і заслуговує на всіляку увагу. Тому хотілося зупинитися на роботі нашого господарства, такого складного, але необхідного для залізниці. Минулого року ми зробили 320 км модернізації колії. Капітального ремонту - 150 км, уклали 250 стрілочних переводів.

  Цього року обсяги модернізації і капітального ремонту дещо менші, але теж заслуговують на увагу. Колійне господарство підтягується завдяки тому, що є турбота і підтримка як з боку Укрзалізниці, так і з боку керівництва Південно-Західної.

  Ще трохи статистики. Якщо за минулі роки було до 400 км, як кажуть фахівці, прострочених ремонтом колій, то до кінця нинішнього року ми будемо мати лише 180 таких кілометрів. Впродовж останніх 15 років такого прориву, а це дійсно досягнення, ще не було. Південно-Західна залізниця в минулому році придбала високопродуктивні машини за лізинговою схемою на 250 млн. грн. Така практика оновлення технічного парку продовжиться і поточного року.

  Техніка від провідних виробників з Росії, Австрії, Чехії. Франції. Дійсно, одна машина замінює на деяких операціях десятки колійників. У серпні отримали ще дві колійні машини з Австрії. Але техніка технікою, проте ми не забуваємо і про інструменти для робітників. Якщо у минулому році придбали їх на 2 млн. грн., то цього року після проведення відповідного тендера до нас надходитиме гідравлічне і електричне устат-кування на 17 млн. грн.

  Безперечно, нагородили людей, які дійсно своєю важкою працею заслуговують цього визнання. Зі свого боку, ми маємо можливість поздоровити кращих колійників та побажати їм нових успіхів. А слава та нагороди їх обов’язково знайдуть.

  Ольга НІКІТІНА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05