РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (10 квітня 2015) 

 • На паровику та з музейного горбочка

  З давніх-давен, за допомогою такого комічного погляду на злободенні питання й теми, люди не тільки висміювали діючу владу, але й висловлювали своє невдоволення її діями. Відкритий протест міг би спричинити покарання, а от карати за анекдот, що викликає сміх в усіх, хто його чує, було досить нерозумно. Перебуваючи на одній із центральних площ Шепетівки, вкотре подивувався архітектурному жарту. Паровик на трубах. Місцевих він уже давно не дивує. А приїзжих? Спрямовуєш власну ходу до Меморіального музею на честь письменника-борця М. Островського, і перед тобою - в усій своїй красі паровичок. Хто ж тебе, ріднесенький, на довжелезно-товстелезні труби закинув? Колійний кран, приміром, у хуліганів від архітектури перенести на дах багатоповерхівки, що поруч, чи то розуму не вистачило, чи сил? А паровозик все ж з усяких усюд побачиш. 9п-610 та ще й наш вітчизняний прапор - все ж є пам’яткою славної Шепетівки.

  Означений музей занесено у міжнародний каталог «Музеї світу» як унікальну пам’ятку архітектури. Триповерхову будівлю розташовано на чималенькому горбочку, всі підходи до нього викладено бруківкою. Красиво? Безумовно. Зручно? Аж ніяк. Особливо для людей похилого віку та осіб із особливими потребами.

  Згадуючи дитинство, деякі шепетівчани кажуть, що взимку з цього горбочка чудово було кататися на санчатах. А деякі ще й на портфелях після шкільних занять примудрялися займатися бобслеєм. Лише уявіть собі, якби цей маленький паровик, про який ведемо розповідь, залишався на землі. Можливо б тоді, місцева дітлашня і його для своїх ігор на свіжому повітрі пристосувала? А чого, наші браві хлопці і не таке встругнути вміють. Козаки, одним словом! Хіба не весело було б?

  Віктор НОВОБІЛИЧ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05