РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (22 серпня 2008) 

 • Повертаючись до надрукованого. Шепетівка може залишитись без електричок

  На сторінках «Рабочего слова» вже розповідалося про незрозумілу і разом з тим дещо зухвалу позицію керівництва міста Шепетівка щодо відшкодування залізниці збитків за перевезення пільгових категорій громадян у приміському сполученні (див. №21 за 2008 р.). Місто і до цього часу залишається єдиним регіоном на території Козятинської дирекції залізничних перевезень, керівництво якого відмовляється (так і незрозуміло за яких підстав) укладати із залізницею угоду на відшкодування цих збитків, хоча залізниця й досі справно перевозить шепетівських «пільговиків».

  І як наслідок - збитки залізниці від таких перевезень впродовж першого півріччя цього року склали значну суму - понад сотню тисяч гривень. Всі намагання керівництва дирекції отримати цю заборгованість завершилися безрезультатно. Не допомогли ні тривалі зустрічі та дискусії з міським головою, який категорично відмовляється компенсувати залізниці всі її витрати, ні листи керівництва дирекції на адресу Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницької обласної ради з проханням вплинути на ситуацію. Наступний етап - судовий позов.

  Проте до прийняття відповідного рішення служителями Феміди, а процес може затягнутися на тривалий період, залізничники вирішили використати ще один важіль для досягнення необхідного результату. Не бажаючи і надалі працювати у збиток, галузева служба приміських пасажирських перевезень відпрацьовує можливість зміни курсування електропоїздів без заїзду на станцію Шепетівка. За принципом: не хочуть платити - не будемо возити. Зокрема планується, що електропоїзди сполученням Козятин - Шепетівка - Козятин курсуватимуть за маршрутом Козятин - Судилків - Козятин. У Здолбунівському напрямку - сполученням Цвітоха - Здолбунів - Цвітоха. А у Коростеньському - Коростень - Майдан Віли - Коростень. Тобто, заходити у Шепетівку не будуть. Для забезпечення обігу складу електропоїздів електрички від Цвітохи до Судилкова, до Майдана Віли планується пропускати через парний вантажний парк без зупинки по ст. Шепетівка. Курсування електропоїздів, що прямують з депо, залишиться без змін, однак посадки пасажирів на станції Шепетівка не буде.

  Всі ці можливі зміни руху електропоїздів уже узгоджено з відділом руху Козятинської дирекції. Про це повідомили і міську владу Шепетівки.

  Залізничники добре розуміють, що це вже крайня можливість поборотися за компенсацію своїх витрат. Такі зміни курсування електропоїздів перш за все створять незручності мешканцям міста. І їм можна лише поспівчувати. Але тепер вже міському голові доведеться пояснювати своїм виборцям - чому електрички оминають їхню станцію.

  - Прикро, що нас змушують йти саме таким шляхом, - говорить начальник сектору пасажирських перевезень Володимир МАЗНИЙ, - але, мабуть, час умовлянь та закликів повернути борги завершився. Логіку рішень міського голови зрозуміти важко. Тим більше, що державним бюджетом передбачена субвенція для органів місцевого самоврядування для відшкодування таких витрат.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05