РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (27 березня 2015) 

 • Храм живе і надихає жити!

  Нещодавно у нашій газеті (№6, «З вірою у перемогу добра») було надруковано матеріал про відкриття на Щорсівщині Українського православного храму Київського патріархату. Услід за відкриттям потрібно вдихнути у храм життя, зробити так, щоб це місце спілкування з Богом було наповнене людьми. Безперечно, у отця Андрія (Романюка) все вийшло.

  За досить невеликий час (минуло всього два місяці) храм наповнився прихожанами. Примітним є той факт, що до церкви поруч зі старшим поколінням охоче ходить молодь, батьки приводять своїх дітей. Адже у храмі разом зі звичними службами проводяться молебні за мир в Україні, за нашу Українську армію, за всіх наших воїнів, які зараз перебувають на передовій. Непоодинокі випадки, коли прямо з храму громада відправляє хлопців у зону АТО, отець Андрій благословляє їх.

  Так, війна стала частиною нашого життя і наших дітей, нічне жахіття обернулося страшною, нелюдською реальністю, жити стає все важче і страшніше. Внутрішніх сил вже майже не залишається, мабуть тому все більше людей йде до храмів, щоб у святих стінах поміж ікон знайти хоч тимчасовий спокій і сили далі жити і ростити дітей. Кажуть, про Бога люди найчастіше згадують, коли їм погано. Напевно, так воно і є, і зараз саме такий час. Так і наш храм став спасінням для багатьох щорсівчан, промінчиком світла у тривожному сьогоденні. Відчула це на собі і я, яка, як і багато жителів нашої країни, раніше заходила до церкви хіба що на свята, або коли на душі вже було зовсім кепсько. А зараз, коли у нашому храмі йде служба, я вже не можу спокійно займатися незліченними домашніми справами і тому збираюся і разом зі своїм сином йду туди, де наше ускладнене війною життя набуває сенсу, де спокій наповнює мою душу.

  Отож можу з впевненістю сказати - наш храм живе і надихає жити!

  Анна ПОЛЮШКО, м. Щорс
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05