РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (6 лютого 2015) 

 • З вірою у перемогу добра

  Напередодні Водо-хреща у місті Щорсі відбулася значна подія - відкриття Української Православної Церкви Київського патріархату.

  Храм зведено у призалізничній частині нашого міста. Збудований він у традиційно українських кольорах - синій дах, жовті стіни. Церква невелика, але вміщує всіх охочих. Святий отець Андрій (Романюк) разом з однодумцями приклав багато зусиль, щоб збудувати цей храм на Щорсівщині. Як він сам зізнався громаді, траплялися моменти, коли опускалися руки, але з Божою поміччю справу було зроблено. Звичайно, будівельних робіт ще дуже і дуже багато, але на церемонії відкриття храму скрізь серед людей чулися слова: «Допоможемо всі разом завершити будівництво!»

  Запам’яталося: все відбувалося дуже урочисто, атмо-сфера була теплою, людяною. Відчувалася згуртованість серед людей, яких зібралося дуже багато - від дітей до стареньких. Усіх присутніх об’єднувала віра у Всевишнього і любов до України. Відкриття Церкви Преображення Господнього почалося із молитви, яку читав отець Андрій, а от обряд освячення провів особисто архієпископ Чернігівський Української православної церкви Київського патріархату Євстратій (див. фото), який завітав до нашого невеликого містечка. Наприкінці церемонії були вручені церковні нагороди активістам, завдяки яким стало можливим будівництво храму, також всім присутнім подарували іконки. Звучало багато молитов за нашу рідну Україну, за мир у ній. Додому щорсівщани йшли з піднесеним настроєм, з вірою у перемогу добра, адже Бог завжди на боці правди.

  Український народ незламний, навіть у такий важкий для країни час ми знаходимо в собі сили будувати храми, де будемо молитися за мир, який обов’язково настане!

  Анна ПОЛЮШКО, м. Щорс
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05