РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 5 (30 січня 2015) 

 • Економічний ефект неодмінно буде

  Створення належних умов для відпочинку локомотивних бригад завжди було пріоритетним напрямком в організаційній роботі причетних служб. Адже від того, в якому морально-фізичному стані машиністи та їхні помічники відправлятимуться в рейс, значною мірою залежить уважність, швидкість реакції та прийняття безпомилкових рішень, словом, безпека перевезення пасажирів та вантажів.


  Майстер з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики Сергій ЄВСТРАТЕНКО
  перевіряє справність покажчиків тиску циркулярних насосів системи опалення.

  Як ця справа вирішується в моторвагонному депо Чернігів? Про це цікавлюсь у виконуючого обов’язки головного інженера підрозділу Едуарда ЛУШПАЯ. Едуард Валерійович пропонує відвідати деповський будинок відпочинку локомотивних бригад.

  Дорога від депо до будинку відпочинку локомотивників виявилась достатньо тривалою. Поки йшли, Едуард Лушпай розповів, що влітку система опалення цього об’єкта зазнала значних змін. Раніше будинок опалювався від деповської газової котельні. Протяжність теплотраси складала понад 600 метрів. При транспортуванні гарячої води на таку відстань були дуже великі тепловтрати. В результаті - середня температура в приміщеннях будинку відпочинку була нижчою за допустимі санітарні норми. Тому й було прийняте рішення про впровадження тут індивідуального електричного опалення.


  Ольга КУЗЬМЕНКО готує кімнату відпочинку для прийняття нових відвідувачів.

  Нарешті дістаємося мети нашого візиту. Одразу відзначаю - добротна двоповерхова будівля, фасад деінде потребує косметичного ремонту, але це не головне. Доглянуто й навколишню територію… На порозі нас привітно зустрічає Ольга КУЗЬМЕНКО, чергова, до речі, з метою приведення штату працівників до обсягів виконуваних робіт, вона ж - прибиральниця кімнат відпочинку. Запрошує оглянути приміщення. А господарство тут не маленьке - 32 кімнати відпочинку, кожна розрахована на двох людей, кімнати для приймання їжі, пральня, інші службові приміщення.

  В одній з кімнат одразу дивлюсь на термометр - спиртовий стовбчик зупинився на позначці +19 градусів. Цілком комфортно. Кімнати приймання їжі обладнано холодильником, електроплитою, мікрохвильовою пічкою, електрочайником.

  Коли покидали приміщення, поцікавився в Е. Лушпая, чи відчули вже в депо економічний ефект від запровадження нової системи опалення?

  - Поки ще зарано рапортувати про заощадження, - відповідає він, - адже використовуємо нове обладнання нетривалий час. Але впевнений - вона буде. Принаймні споживання природнього газу вже значно скоротилися.

  Сергій ГУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05