РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 4 (23 січня 2015) 

 • Щира пісня, що рівна розмові з Богом

  Здавалось, кожен звук, кожна нота відбивалась на обличчі заслуженого діяча мистецтв України, диригента Національної хорової капели «Думка» та керівника хорової капели Управління Південно-Західної залізниці Андрія ВОРОШИЛОВА, в його очах, в його рухах.

  Він насолоджувався, як і всі учасники флеш-мобу, що проходив на столичному вокзалі, і ця насолоді переходила на усіх присутніх. Пісня знову повернулася до великої зали центральної залізничної будівлі, звідки, за однією із версій походження слова «вокзал», лунала декілька століть тому.

  Саме виконанням українських пісень, колядок та щедрівок серед юрби киян та гостей столиці колектив Заслуженої хорової капели столичної магістралі відзначив наприкінці грудня минулого року свій день народження.

  Про історію хорової капели наше видання вже писало. Сьогодні - враження та емоції від слухачів. Адже, коли без попереджень та оголошень, без сцени та лаштунків артисти капели вийшли у хол вокзалу, серед присутніх виникло здивування, зацікавленість. І ба, за декілька хвилин оточили щільним кільцем співочий колектив усі, хто перебував на вокзалі в очікуванні прибуття або відправлення поїзда.

  Слухачі з превеликим захопленням сприйняли виступ артистів. Хто підспівував, дехто не приховував приємної посмішки, а декого хоровий спів пройняв аж до сліз.

  І тут диктор оголосив привітання з 90-річчям колективу співаючих залізничників від імені начальника Південно-Західної залізниці Олексія КРИВОПІШИНА. Досить оригінально, як для багатьох, неординарно та урочисто це звучало. «Творчих успіхів, натхнення та чистого співу!» Ці слова підтримали чисельні овації та вигуки «браво» на адресу ювілярів.

  Хтось може закинути, мовляв, у наш складний час не до співу. Та хочу заперечити: дарувати людям душевне тепло ніколи не буває недоречно. Адже саме хоровий спів, що лине від серця, надихає, очищає та лікує зболені душі. І простих подорожніх, і тих солдатів, що повертаються чи їдуть на неоголошену війну. Учасники капели вже їздили з концертом до військового шпиталю - співали для поранених. Бо велика незмірна сила таїться в пісні, примушує нас любити і ненавидіти, сміятися і плакати. Надихає на творчість, на працю - і кидає в бій. І дай Боже, сили та віри що у ПЕРЕМОЖНИЙ! Бо сила щирої пісні рівна розмові з Богом.

  А дізнатися про враження слухачів було нескладно. Адже довкола виявилося досить чимало бажаючих поділитися відгуками.

  БЛІЦ-ІНТЕРВ’Ю

  Олена Петрівна - лікар з м. Вишгород:

  - Сьогодні проводжаю подругу, яка тут проїздом із Запоріжжя в Івано-Франківськ. І ось тут таке дійство.

  Дуже гарні враження. Молодці! Так підняли настрій своїми піснями. Ще раз дали змогу відчути, які ми прекрасні люди, який чудовий народ - українці. Такі виступи додають нам наснаги, підтримують національний дух. Дуже дякую усім виконавцям за ці хвилини!

  Наталія ПАЛАМАРЧУК - солістка Заслуженої хорової капели Південно-Західної залізниці, співробітниця науково-технічної бібліотеки:

  - Протягом шести років в капелі співаю, та вперше на вокзалі Київ-Пасажирський. Приємно, як приймає нас публіка. Люди, які підходять, із зацікавленням слухають, дивляться, і в очах - надія. Надія на краще майбутнє. Хто плакав, хто аплодував. Я горда тим, що мала змогу передати свій настрій усім, хто в цей час перебував на вокзалі та слухав нас.

  Олексій - екіпірувальник пасажирських вагонів водою:

  - Українську пісню дуже люблю. Сподобався виступ. Дівчата та хлопці з рідної магістралі показали усі свої вміння, красу і любов до рідної України!

  Спілкувалася Валентина КОЛЯДА, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05