РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (16 січня 2015) 

 • Цілюща вишивка

  Напередодні Нового року у відділенні реанімації та інтенсивної терапії Дорожньої клінічної лікарні (ДКЛ) №2 ст. Київ дебютувала виставка робіт майстринь, захоплених вишивкою, бісероплетінням, миловарінням, декупажем та іншими видами творчості. Але осереддям є вишивка. Здається, що вона написана пензлем художника, а не нитками.

  Варто наголосити, що таку акцію тут організовано вперше. Відтепер залізничники, медичні працівники, а також пацієнти лікарні мають нагоду познайомитися з роботами майстринь і подивитися зовсім іншими очима на своїх колег. Адже за цими роботами - душа жінки, яка у наше складне сьогодення знаходить хвилинку, щоб наповнити своє життя барвами.

  На виставці представлено понад 30 картин на різну тематику: квіти, тварини, природа, людські романтичні стосунки. Серед цих вишуканих робіт є кілька творів на релігійну тематику. Навіть були виставлені малюнки діток працівників: 6-річного Антона Єрмоленка та 10-річної Каті Бондаренко. Привертали увагу всіх присутніх рушники. Адже вишитий рушник і донині не втратив свого значення в побуті. На одному із них було розкладено домашній хліб, тістечка, цукерки, виготовлені власноруч. З авторами і майстринями цих витворів відвідувачі мали змогу познайомитися під час заходу.

  Як розповіли ініціатори виставки - завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії Оксана Салькова та лікар-анестезіолог Лариса Яковишина, у жінок з’явилась потреба показати свої роботи. Адже більшість учасниць захоплюються вишивкою вже багато років і до цього дня ніколи не демонстрували свої картини, хіба що дарували своїм рідним.


  Старша медична сестра ДКЛ-2 ст. Київ Галина ІСКРА, завідувач відділенням реанімації та інтенсивної терапії Оксана САЛЬКОВА,
  заступник головного лікаря з медичної частини Олена БАБАКОВА.


  Миловаріння. Робота О. САЛЬКОВОЇ.


  «Андріївська церква». Робота О. СТЕПАНЮК.

  - Така творчість, - наголошує пані Лариса, - дарує їм неабиякий спокій. Адже щоденна, часто пекельно важка праця лікаря забирає всі сили, і саме тоді, коли ти починаєш вишивати, наче відкривається друге дихання. До речі, Лариса Яковишина теж виставила свої роботи. Одна із них «Танець журавлів» викликала неабияке захоплення у відвідувачів.

  Оксана Салькова показала свою багатогранну творчість. Тут і декупаж, і миловаріння, й індивідуальний пошив. «Для мене у творчості важливим є результат. Коли працюєш, то мрієш швидше побачити те, що у тебе в задумах. Це завжди підштовхує, щоб завершити розпочату роботу», - каже Оксана Вікторівна.

  Кожний виріб яскравий і неповторний, він містить часточку душі майстринь. Коли розглядаєш роботи Ольги Степанюк, працівниці молодшого медичного персоналу, то маєш змогу доторкнутися душею до прекрасного і тебе відразу захоплює піднесений світ краси і фантазії.

  - Мистецтво та краса покликані будити у свідомості людини кращі її якості, - розповідає Оксана Салькова, - гармонізувати середовище, яке її оточує, в будні і у свята. Тож ми хочемо, щоб якомога більше людей ознайомилися з нашими роботами, бо ж саме для них і працюємо.

  Виставка настільки припала до душі адміністрації лікарні, що найближчим часом планується організувати подібний захід для всіх працівників лікарні.

  Після відвідин експозиції розумієш, чому саме люди в білих халатах організували такий красивий вернісаж. Вона заохочує нас не марнувати свій час, а насолоджуватися навколишнім світом, який можна передати на полотні картин. Адже вишивка ніколи не зникне з життя українського народу, як не згасне і його душа. Тож, відвідавши цю виставку, вдячний глядач, можливо, і сам візьме голку чи пензлик. І почне творити…

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05