РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 48 (19 грудня 2014) 

 • Ще раз про зачепінг

  У наші дні молодь із посиленою увагою ставиться до екстремальних видів спорту. Приміром, стрибки з парашутом, паркур, мотогонки і так далі. Словом, все, від чого активно виробляється адреналін. Окреме місце у цьому ряду займає, так званий, зачепінг. Цей «вид спорту» не потребує будь-яких матеріальних витрат, але гормонального збудження додає в юний організм - хоч греблю гати.

  Мабуть, саме через це він і набирає популярності серед молоді, у віці, що починається років з 12-ти. Зачепінг став справжньою проблемою для залізниці. Його випадки фіксуються і в великих, і в малих містах. Київ, на жаль, очолює цей список - метро, міська електричка, приміські електропоїзди - все це полігон для зачеперів. Про те, що це смертельнонебезпечна забава, мало хто замислюється із цієї ризикуючої власним життям публіки. А варто.

  Саме тому співробітники служби відомчої воєнізованої охорони не випадкові гості в школах, які розташовані поблизу залізниці. Наприкінці листопада начальник стрілецької команди з охорони адміністративної будівлі управління Південно-Західної залізниці Олександр ШЛИЧКОВ провів цикл бесід з учнями шкіл, які розташовано в районі Північного кільця столиці. Розуміючи, що найкращим впливом на дітей є шокова терапія, під час виступу він активно використовував ілюстративні матеріали, які свідчили про наслідки зачепінга.

  Очевидно, ця методика проведення навчальної бесіди, коли перед очима підлітків відбуваються не постановочні сцени із відеофільмів, а реальні трагічні наслідки, є дієвою. Девіз «Відриватися на повну» на залізниці для багатьох поміркованих школярів, сподіваємось, це вже неприємний досвід.

  Після занять педагогічний колектив щиро дякував за повчальні приклади та розуміння проблем у складному питанні процесу виховання підлітків.

  Григорій СЕРГЕЄВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05