РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 48 (19 грудня 2014) 

 • Високий рівень майстерності

  Минулого тижня в спортивному залі ДФСК «Локомотив» (Київ) відбувся турнір з настільного тенісу серед збірних чоловічих команд. Традиційно за перемогу змагалися шість колективів-аматорів - від кожної дирекції залізничних перевезень та управління столичної магістралі.

  Відверто - завжди вважав, що настільний теніс один з найбезпечніших видів спорту. Навіть здивувався, коли на територію спорткомплексу заїхала машина «швидкої допомоги». Але помилявся - і в цій спортивній дисципліні можливі травми. Так на другий день турніру гравець коростенської команди Микола КОРЖУК отримав травму ноги. Знадобилося втручання медиків. Забігаючи наперед, скажу, що згодом він знайшов в собі сили і продовжив боротьбу. В результаті команда виборола друге місце. А Миколі вручили приз «За волю до перемоги».  Переможець змагань - команда Козятинської дирекції залізничних перевезень.

  Особливістю цього турніру було те, що на ньому, відповідно до вимог міжнародної федерації, вперше в Україні використано кульки фірми «Дабл фіш» «40 +». Їх особливість в тому, що вони на два міліметри більші та на 0,3 грама важчі за традиційні. Крім того виготовлені вони не з целулоїду, а з пластмаси. За словами головного судді турніру, майстра спорту міжнародного класу Оксани ЧИЧЕНЬОВОЇ, ці особливості мають великий вплив на гру - після удару кулька менше обертається і летить повільніше. Проте це ніяк не вплинуло на спритність гравців, і всі вони продемонстрували високий рівень майстерності.

  Про напруженість боротьби за гральними столами красномовно свідчить той факт, що впродовж турніру було розбито вісім кульок. Отже, сила є… Нарешті зіграні всі партії. Учасники шикуються для нагородження. Проводять його головний суддя турніру та начальник ДФСК «Локомотив» Ольга СТОРОЖЕНКО. Цікаво, що цього разу на церемонії закриття змагань не були присутніми ні представники керівництва залізниці, ні Дорпрофсожу.

  Після підбиття підсумків третє місце присудили команді Київської дирекції залізничних перевезень у складі Олександра КОСТЕНКА, Владислава ХОМЕНКА та В’ячеслава ЯРИНИ. Друге, як вже сказано, вибороли коростенці - брати Микола і Віктор КОРЖУКИ та Іван КАЛЕТНИК. А переможцями турніру стали Іван ПОБЕРІЙ (на фото), Костянтин КОВАЛЬ та Євген ОМІЦИНСЬКИЙ із Козятинської дирекції залізничних перевезень.

  Сергій ГУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05