РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 48 (19 грудня 2014) 

 • Підтримати побратима

  Нещодавно на центральній площі Коростеня делегації Слов’янська, яка прибула до міста на берегах Ужа на чолі із секретарем міської ради Олегом ЗОНТОВИМ, було передано модульний теплогенератор ТМ 400 (на 4000 м2). Сучасну міні-котельню буде застосовано для опалення дитячого садка у Слов’янську.

  Це не перша допомога, яку відправляє громада Коростеня на схід України. І надалі коростенці продовжуватимуть допомагати у відбудові населених пунктів Донбасу, а також підтримувати матеріально і морально українських воїнів, які беруть участь у військовій борні із російськими окупантами, запевнили під час своїх виступів керівники ряду підприємств.

  Під час зустрічі з делегацією Слов’янська коростенці згадували і про те, як після аварії на Чорнобильській АЕС, від якої постраждав і Коростень, дітей турботливо приймали в оздоровчих таборах в Луганську, Слов’янську та багатьох інших містах Донбасу. Нині ж коростенці розміщують понад 400 тимчасових переселенців, підставляють плече у відновленні міст на сході України. Адже усі ми єдина країна - саме такі слова звучали на зустрічі. Секретар Слов’янської міськради О. Зонтов подякував за дуже потрібний його місту подарунок: його вартість є великою, і вимірюється не тільки в коштах, а й душевним теплом, бажанням допомогти мешканцям сходу України, які проявила громада міста.

  Минуло не так багато часу, і делегація з Коростеня вже планує їхати до Слов’янська. Коростенці відвезуть на вантажному автомобілі жителям цього міста різноманітну гуманітарну допомогу. Водночас планується, що керівники двох міст укладуть договір про дружбу і співпрацю. Отож друзів у Коростеня побільшало, адже їх у біді не полишають.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05