РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 48 (19 грудня 2014) 

 • Проводжали на фронт залізничників

  «Затертий» та знецінений за радянських часів вислів «Народ і армія - єдині» в наші дні набуває нового, істинного значення. Підтвердженням цьому може послужити непересічна подія, яка відбулась днями у Жмеринській дирекції залізничних перевезень. В кабінеті її очільника Анатолія ЛЮБІНІНА зібрались начальники відділів та секторів дирекції. Саме сюди запросили сержанта Станіслава НАРОЖНОГО та солдата Дениса ПУШКАРЯ - бійців-десантників аеромобільної бригади, що дислокується у Житомирі. Чому саме їх?


  Сержанту Станіславу НАРОЖНОМУ та солдату Денису ПУШКАРЮ
  начальник Жмеринської дирекції залізничних перевезень Анатолій ЛЮБІНІН вручає подарунки.


  Бійці-десантники серед керівників відділів та секторів Жмеринської дирекції залізничних перевезень.

  Ще до призиву до лав Українського війська, за мобілізацією, обидва хлопці працювали в дирекції. Денис - черговим по залізничній станції Вінниця, а Станіслав - складачем поїздів на ст. Гнівань. Крім того обидва сміливці - діти залізничників, які й до сьогодні працюють в дирекції. Іван ПУШКАР - заступник начальника відділу перевезень, а Катерина НАРОЖНА - поїзний диспетчер. Тож на східний фронт, на війну, проводжали не «чужих», а рідних синів.

  Втім Станіслав та Денис вже там побували. Ще навесні нинішнього року обидва працівники залізниці були призвані до Збройних сил України для укомплектування військ. І протягом понад півроку вони перебували в зоні антитерористичної операції, виконуючи бойові завдання.

  Повторимось: до призову вони працювали на своїх посадах. Денис, після закінчення навчання у Київському технікумі залізничного транспорту, спочатку був складачем поїздів, а потім став черговим по станції. А Станіслав, після навчання у Жмеринському вищому професійно-технічному училищі, шлях на залізницю не змінив - трудився за обраною професією.

  - Чому саме до аеромобільної бригади вас мобілізували? - запитую у моїх співрозмовників.

  - Жодної таємниці, тим більше військової, у цьому немає. Після навчання мене призвали на дійсну строкову війську службу, - розповідає Денис. -Дещо пізніше й Станіслава, і направили служити саме у Житомир, до складу аеромобільної бригади. Там ми пройшли належний вишкіл, після чого повернулись до цивільного життя. Думали, що із військом розпрощались. Та на початку року мене та Станіслава мобілізували за відповідним законом, тому перебуваємо на військовій службі й до сьогодні. І саме у тій військовій частині, де були під час строкової служби. Мобілізувало згідно із наказом Головнокомандувача Збройних Сил України. Тож служимо її народові!

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05