РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 47 (12 грудня 2014) 

 • Кубок вибороли локомотивники

  Днями відбувся волейбольний турнір команд структурних підрозділів залізниці Козятинського, Фастівського, Шепетівського залізничних вузлів та Козятинської дирекції залізничних перевезень. Місце зустрічі змінити неможливо.


  Відкриття змагань.

  На спортивних майданчиках Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту яблуку ніде впасти. Спортсмени і вболівальники - як одне ціле. Цей турнір був завершальним. За його підсумками формуватиметься вже нова волейбольна команда козятинських залізничників. Захід зрозумілий - попереду участь у спортивних баталіях майбутнього сезону, який планується розпочати вже у лютому. Саме тоді розпочнеться турнір на Кубок начальника Південно-Західної залізниці. Тут козятинці сподіваються виступити не менш вдало, ніж на попередніх подібних турнірах.

  Цього ж разу сім команд учасниць були розбиті на дві підгрупи, де у поєдинках між собою виборювали право на участь у фіналі. Переможцями першої підгрупи стали волейболісти локомотивного депо Козятин. Аматори впевнено переграли всіх опонентів. А от їхні суперники по фіналу - команда Козятинської дистанції сигналізації та зв’язку - долала конкурентів лише у заключних сетах. Зв’язківці стали головними претендентами на приз «За волю до перемоги». Впертою і напруженою була боротьба за перемогу й у фінальній грі. Однак локомотивники все ж дотиснули своїх опонентів і стали володарями почесного кубку переможців турніру. Третє місце на змаганнях виборола команда експлуатаційного вагонного депо Козятин.


  Моменти гри.


  Вдала гра - вже історія. До нових перемог, козятинці!

  Крім цікавої безкомпромісної боротьби, учасникам та чисельним глядачам турнір запам’ятався тим, що на волейбольному майданчику зустрілися команди, де беруть участь брати-близнюки - зв’язківці та вагонники. Спортивну честь перших захищали електромеханіки зв’язку Андрій та Олексій Клещуки. За вагонників - їхні тезки, також Андрій та Олексій, але Загоруйки, які трудяться слюсарями у вагонному депо. В поєдинку гору взяли більш досвідчені зв’язківці. А ще - вдалий виступ за команду Фастівської дистанції електропостачання Світлани КушпІри та Любові МаЄвськоЇ. Ці представниці слабкої статі своєю грою аж ніяк не загубилися у чоловічій команді, за що отримали чимало оплесків від вболівальників. А загалом, як стверджують організатори, турнір виявив чимало молодих та здібних волейболістів, які вже найближчим часом можуть підсилити команду козятинців, де тон у грі задають зв’язківці Юрій ТурулЯ та Михайло Шостак, локомотивники Євген Лукащук, Денис ГонЧар, Олександр Колосовський. Це основа команди Козятинської дирекції залізничних перевезень.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05