РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 46 (5 грудня 2014) 

 • Перемагає врівноваженість і розсудливість

  Днями відбувся другий турнір з більярду «Вільна піраміда» серед працівників столичної магістралі. Цього року проходив він в елітному столичному клубі «Вікенд». На відміну від попереднього заходу цього разу значно збільшилася кількість учасників - до 18 гравців.


  Переможці разом з організаторами турніру.

  Початок турніру одразу приніс несподіванку - минулорічний фіналіст Ігор СВИНАРЧУК з управління залізниці «здав» зустріч Олександру КОВТОНЮКУ, представнику команди Козятинської дирекції залізничних перевезень. Проте, невдалий старт не розхолодив Ігоря. Навпаки - змусив мобілізуватися. Вже у другій зустрічі, яку він провів з найдорослішим учасником турніру Михайлом ЖУРИЛОМ з Конотопа, киянин підтвердив свій статус висококласного гравця - при першому підході до стола загнав до лузи п’ять куль поспіль. І тут відбувся цікавий момент - чотири кулі І. Свинарчук реалізував бездоганно, а п’ята виявилася, так званим, «дурником». Це коли куля потрапляє не в націлену гравцем лузу, а, відштовхнувшись від декількох бортів випадково досягає цілі. Це викликало обурення в М. Журила:

  - Так не чесно! - почав він наполягати.

  Ігор великодушно погодився із суперником і передав тому хід. Однак Михайла це не врятувало й він поступився з рахунком 0 : 2. І наступні зустрічі Свинарчук провів впевнено, у підсумку дійшовши до фіналу.

  Знайомлюсь з головним суддею турніру. Це Сергій БОЙКО, суддя Національної категорії Національної федерації спортивного більярда України, голова Київської федерації спортивного більярда. Він пояснює, що правила у «вільній піраміді», це так звана «американка», дуже прості - зараховуються всі кулі, які потрапили до лузи, навіть «дурники». А у випадку Ігор Свинарчук - Михайло Журило, таке допускається за згодою гравців. Взагалі помилками вважаються куля, яка вилетіла зі столу, невірний удар, подвійний дотик києм кулі. За це суперник вилучає з поля будь-яку кулю.

  Цікавлюсь у головного судді майстерністю залізничних більярдістів. Він відповідає, що рівень підготовки дуже різний: є звичайні початківці, а є й такі, з ким доводилося зустрічатися на турнірах більш високого рівня.

  Турнір продовжується. Чим ближче до фіналу, тим більше накаляються пристрасті. Проте практика свідчить, що більярд - гра врівноважених, розсудливих. Підвищена знервованість, як правило, призводить до помилок. Це підтвердив і фінал турніру в якому зустрілися Ігор Свинарчук і Сергій ГОЛОДЮК із Жмеринки. Ігоря дуже обурив факт наявності на столі двох куль з однаковим номером. Він почав сперечатися з головним суддею. Однак той, мотивуючи тим, що у вільній піраміді це не є серйозним порушенням, відхилив позов. Але це не задовольнило Свинарчука. Було видно, що він дуже знервований. Голодюк же навпаки був повністю спокійним. Це й стало вирішальним. В результаті він і став переможцем турніру. Друге, відповідно у Ігоря Свинарчука, а минулорічний лідер змагань жмеринчанин Вадим МЕЛЬНИК задовольнився третім місцем.

  Нагороди переможцям вручали начальник відділу соціального захисту та спортивно-масової роботи Дорпрофсожу Володимир КРАВЧЕНКО та головний суддя турніру.

  Сергій ГУК, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05