РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



  • Перелік випусків » № 46 (5 грудня 2014) 

  • Підсумки галузевого конкурсу на звання «Кращий працівник залізничного транспорту України»

    Керівництво Укрзалізниці та Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України в спільній постанові відзначають, що працівники залізничного транспорту України успішно забезпечують виконання планових виробничих завдань, безпеку руху поїздів, активно впроваджують сучасні технології роботи, сумлінно виконують свої професійні обов’язки, проявляють творчу ініціативу та наполегливість у праці.

    Розглянувши підсумки галузевого конкурсу на звання «Кращий працівник залізничного транспорту України», керівництво Укрзалізниці та Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України постановляють, що

    ЗВАННЯ «КРАЩИЙ ПРАЦІВНИК ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ» У 2014 Р. ЗДОБУЛИ:

    Микола Михайлович АЛЄКСЄЄВ -оглядач-ремонтник вагонів 6-го розряду відокремленого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Козятин;

    Валентина Миколаївна БУГАЙОВА - черговий по залізничній станції Борщагівка відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

    Микола Іванович ВИГОВСЬКИЙ - диспетчер поїзний (2-ї групи) відокремленого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень;

    Надія Петрівна ГЛИБЧЕНКО - касир товарний (вантажний) 1-ї категорії відокремленого підрозділу станція Конотоп;

    Тетяна Анатоліївна ГРЕХ - диспетчер поїзний відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    Ігор Олексійович ГРИБ - старший оглядач-ремонтник вагонів 7-го розряду відокремленого підрозділу вагонне депо Київ-Пасажирський;

    Валерій Васильович ГРИГОРЕНКО - старший регулювальник швидкості руху вагонів 4-го розряду відокремленого підрозділу станція Вінниця;

    Валентин Миколайович ДАЦЕНКО - складач поїздів 5-го розряду станції Кролевець відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    Володимир Павлович ДІДИК - машиніст бульдозера (будівельні роботи) 6-го розряду відокремленого підрозділу Жмеринська колійна машинна станція;

    Любов Вікторівна ДУБОК - агент комерційний залізничної станції Хайчнорин відокремленого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень;

    Зоя Володимирівна ЗУБОК - провідник пасажирського вагона відокремленого підрозділу вагонна дільниця станції Київ-Пасажирський;

    Володимир Григорович КОБЕЛЯЦЬКИЙ - машиніст електровоза відокремленого підрозділу локомотивне депо Київ-Пасажирський;

    Людмила Миколаївна КОБЗАР - старший касир квитковий відокремленого підрозділу Центр регіональних перевезень пасажирів;

    Олександр Петрович КОВАЛЬЧУК - майстер локомотивного депо відокремленого підрозділу локомотивне депо Коростень;

    Любов Василівна КОРОЛЮК - маляр 4-го розряду відокремленого підрозділу Коростенське будівельно-монтажне експлуатаційне управління №4;

    Наталія Олексіївна КОСТЮК - маляр 5-го розряду відокремленого підрозділу Київське будівельно-монтажне експлуатаційне управління №1;

    Наталія Анатоліївна ЛЕВІНСЬКА - старший прийомоздавальник вантажу та багажу 4-го розряду станції Біла Церква відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    Василь Іванович МЕЛЬНИК - старший електромеханік (електропостачання) відокремленого підрозділу Жмеринська дистанція електропостачання;

    Юрій Сергійович МІСИК - старший електромеханік (контактної мережі) відокремленого підрозділу Конотопська дистанція електропостачання;

    Ольга Олександрівна МОСКАЛЕЦЬ - касир квитковий 1-ї категорії станції Святошин відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

    Володимир Олексійович ОСТАПЕНКО - електромеханік дільниці 1-ї групи відокремленого підрозділу Київська дистанція сигналізації та зв’язку;

    Сергій Анатолійович ПЛАХОТНЮК - електромеханік дільниці 1-ї групи відокремленого підрозділу Вінницька дистанція сигналізації та зв’язку;

    Тетяна Василівна РОГАЛЬСЬКА - касир квитковий 1-ї категорії відокремленого підрозділу вокзал станції Вінниця;

    Іван Володимирович Семенюк - оглядач-ремонтник вагонів 5-го розряду відокремленого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Жмеринка;

    Володимир Анатолійович СИНИЦЯ - майстер шляховий відокремленого підрозділу Київська дистанція колії;

    Олександр Адамович СОКОЛОВСЬКИЙ - електромеханік відокремленого підрозділу Інформаційно-обчислювальний центр;

    Руслан Анатолійович СТОЯНСЬКИЙ - монтер колії 4-го розряду відокремленого підрозділу Хмельницька дистанція колії;

    Володимир Васильович ЧОРНИЙ - складач поїздів 5-го розряду станції Деражня відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

    Сергій Анатолійович ШЕВЧУК - стрілець стрілецької команди станції Козятин відокремленого підрозділу Козятинський загін відомчої воєнізованої охорони;

    Анатолій Іванович ЯРЕМЧУК - машиніст крана (кранівник) 4-го розряду відокремленого підрозділу Жмеринська механізована дистанція навантажувально-розвантажувальних робіт.

    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05