РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 46 (5 грудня 2014) 

 • Цифри свідчать про успішну роботу

  Працюючи у доволі складних умовах економічного спаду в країні при ускладненні дружніх взаємовідносин із сусідньою державою, яка була основним партнером залізниці, як у вантажних, так і в пасажирських перевезеннях, столична магістраль за підсумками 10 місяців п.р. виконала всі взяті на себе зобов’язання з навантаження та відправлення вантажів. І перевищила рівень минулого року з навантаження на 2,2%, тобто на 650 тис. тонн.

  Перевищено минулорічні показники з навантаження такої важливої для країни продукції, як зерно та зернові вироби - на 22,1%, а це майже 1 млн. тонн; лісових вантажів - на 10,2%, що склало понад 200 тис. тонн.

  Втративши значну кількість споживачів щебеневої продукції з Російської Федерації, залізниця спільно з вантажовласниками постійно працює над пошуком нових споживачів будівельних матеріалів серед українських підприємців та підприємств з сусідніх держав. Завдяки цьому досягнуто позитивних результатів, а саме: збільшено обсяги навантаження цієї продукції на 1% у порівнянні з минулим роком.

  На 3,9% збільшено відправлення вогнетривів та феросплавів на металургійні заводи України, а на 9,9% зросло навантаження руди кольорових металів.

  На рівні минулого року утримуються транзитні вантажні перевезення за рахунок збільшення надходження вагонів з Одеської та Білоруської залізниць та здачі їх на Львівську та Одеську залізниці.

  З початку року проведено понад 8,5 тис. «вікон» з ремонту залізничної інфраструктури, з них 50% - з модернізації колій на напрямку головного ходу Київ - Фастів - Козятин - Жмеринка - Вапнярка.

  Разом з тим при таких значних обсягах робіт на залізниці вдалось дотриматись встановлених швидкостей руху вантажних та пасажирських поїздів, збільшивши при цьому вагу вантажного поїзда на 122 тонни до плану. Таким чином перевищено минулорічний рівень на 25 тонн. Цьому сприяв перегляд вагових норм у бік їх збільшення на окремих дільницях і також зацікавленість диспетчерського апарату та локомотивних бригад в якнайшвидшому просуванні вантажного рухомого складу.

  Враховуючи дефіцит та дорожнечу дизельного палива, проведено значну роботу з ефективного використання тепловозного парку за рахунок збільшення його продуктивності на 5,7% і середньодобового пробігу локомотива на 4,9% проти аналогічного періоду попереднього року.

  Поліпшено якість роботи і з вагон-ним парком. Прискорено майже на 2 години пропуск навантаженого вагонопотоку через залізницю та на 6 годин - обіг місцевого вагона в межах залізниці.

  Не вдалося прискорити загальний обіг вантажного вагона через наявність значної кількості порожніх вагонів приватних компаній, які простоювали на коліях станцій в очікуванні вантажу.

  Всі дирекції залізничних перевезень зробили вагомий внесок в експлуатаційну роботу залізниці. Однак найкраще в І-му півріччі спрацювала Коростенська дирекція, і не лише серед 5-ти дирекцій столичної магістралі, а й серед інших дирекцій Укрзалізниці. Саме за це колектив було відзначено ІІ-м призовим місцем в галузевому змаганні.

  За якісну організацію відправлення та пропуску пасажирських і приміських поїздів, виконання всіх показників, передбачених для пасажирської станції, станцію Київ-Пасажирський в І-му півріччі визнано кращою по Укрзалізниці з врученням цьому трудовому колективу Перехідного прапора.

  Стабільно працює залізниця і в завершальні місяці 2014-го, що є запорукою для успішного виконання річних завдань і перевищення основних об’ємних показників до рівня минулого року.

  Уляна СТОЛПАКОВА, начальник технічного відділу галузевої служби перевезень
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05