РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 27 (8 серпня 2008) 

 • На жаль, це не єдиний випадок

  Минулого тижня неподалік від ст. Бортничі трапилося лихо: дванадцятилітнього підлітка ударило потужним розрядом струму. Він вижив, але отримав опіки більше ніж половини тіла. А було це так. Троє хлопчаків 11–13 років поверталися з лісу додому. Їм потрібно було перейти залізничні колії, а на одній з них стояв вантажний поїзд, у складі якого були цистерни. Обходити состав хлопці не захотіли. Двоє з них пролізли під вагонами, а третій вирішив перелізти через верх цистерни. Там його й ударило струмом. Одяг підлітка миттєво охопило полум’я. На допомогу поспішили залізничники ст. Бортничі, викликали «швидку».

  Життя підлітку врятували, однак стан його лікарі оцінюють як дуже важкий.

  Цю подію редакція газети «Рабочее слово» попросила прокоментувати головного інженера галузевої служби електропостачання Володимира ГальЧинського:

  - Необхідно зазначити, що залізниця в цілому (колія, переїзд, станція тощо) - це зона підвищеної небезпеки. А що вже говорити про контактну мережу, яка має напругу 27 тисяч вольт. Знаходитись на відстані 60-ти сантиметрів від неї - вже смертельно небезпечно, а тут хлопчина заліз на цистерну... Це справжнє диво, що він залишився живим. На жаль, це не єдиний випадок по службі електропостачання. Загалом же травмування сторонніх осіб трапляється нерідко, незважаючи на те, що скрізь установлено попереджувальні знаки про небезпеку перебування на залізниці.

  Що стосується профілактики дитячого травматизму, то й тут проводиться певна робота. За наказом начальника залізниці працівники служби охорони праці зі спеціальним вагоном побували на всіх дирекціях. Проводили заняття у виробничих колективах. Оскільки цей захід проводився в кінці минулого навчального року, то зустрічі відбувалися і з школярами, під час яких фахівці розповідали про безпечне поводження дітей під час літніх канікул.

  Ті випадки, що сталися в службі господарства електропостачання, спонукають і нас поряд із заходами щодо охорони праці в наших підрозділах, напередодні нового навчального року планувати заходи з роз’яснювальної роботи й серед школярів.

  Ганна МИХАЙЛЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05