РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 45 (21 листопада 2014) 

 • Броньовик від жмеринських залізничників

  Залізничники структурних підрозділів столичної магістралі, що розташовані на території Жмеринської дирекції залізничних перевезень, уже неодноразово збирали кошти для надання благодійної допомоги воїнам, які воюють в зоні АТО. На ці кошти придбано бронежилети, військову амуніцію, спальні мішки, продукти харчування, медикаменти…


  Броньовик

  Нещодавно на розширеному засіданні Жмеринського територіального комітету профспілки залізничників та транспортних будівельників було прийнято рішення про надання додаткової допомоги бійцям вінницького дев’ятого батальйону територіальної оборони, які воюють на сході України. За словами голови теркому Жмеринської дирекції Юрія АНДРУШКОВА, у трудових колективах було зібрано 30 тис. грн. На ці кошти вирішили автомобіль ГАЗ-66 переобладнати на броньовик, щоб його можна було використовувати в бойових умовах. До цієї справи долучились місцеві підприємці та й інші мешканці Жмеринки.

  Впродовж півтора місяця тривали роботи над створенням бронеавтомобіля на одному з приватних підприємств. У вантажівці замінили двигун та обшили його 10-міліметровими сталевими листами. Застосовано також армовану резину. У броньовій обшивці обладнали бійниці для стрільби із автоматів та кулеметів. Тож вдалось створити бойову машину, яка потрібна захисникам Вітчизни.

  Коли бронеавтомобіль був готовий і його показали жмеринчанам, небайдужі люди підходили до панцирника і опускали гроші у спеціальну скриньку, яка призначена для допомоги нашим бійцям. Так зібрали понад дві з половиною тисячі гривень, ще одну тисячу передав голова футбольного клубу «Жмеринка» Яків ДЕРЕВ’ЯНИЙ. Ці кошти використали на придбання пального.

  Днями бронеавтомобіль доправили до Вінницького обласного військового комісаріату. Звідти його буде спрямовано бійцям дев’ятого батальйону територіальної оборони. Залізничники і всі ті, хто брав участь у благодійній акції, певні, що потужна бойова машина стане у пригоді визволителям і допоможе зберегти чиїсь життя.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05