РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 45 (21 листопада 2014) 

 • Досвід, набутий через бажання діяти

  За майже 30 років роботи квитковим касиром у касах приміського сполучення на ст. Фастів Галина РОЙ стала справжнім професіоналом. Сьогодні вона касир 1-ї категорії і користується незаперечним авторитетом серед своїх колег.

  Адже приміські перевезення - це особливий вид діяльності, в якому природжену доброзичливість і щирість касира не замінять ніякі найпрестижніші тренінги. Із цим у нашої нової знайомої - повний порядок. Галина Андріївна - гарний наставник, порадник і якраз та людина, яка не втомлюється піклуватися про молодих спеціалістів. Їй довіряють навчати молодих фахівців, які працевлаштовуються на роботу, і вона допомагає їм набути певних знань, опанувати тонкощі професії. Окрім того, Галина Андріївна родом саме з цього міста, де її добре знають земляки і постійні пасажири.

  - Мабуть, якщо запитаю про особливості професії касира, то почую, що ніяких секретів тут немає - було б бажання. Бажання діяти заради пасажира, - натякаю на першу відповідь, про особливості творчого підходу до роботи співрозмовника. - Важко сьогодні працювати?

  - Буває по-різному, - відповідає. - Легко лише тим, хто нічого не робить. Мені здається, що у будь-якій професії все залежить від людини. Якщо ти любиш свою роботу, тоді не задумуєшся над тим, що тобі важко чи легко, а просто віддаєшся дорученій справі. Я бачу своє завдання у тому, щоб сьогоднішньому знервованому і часто «прибитому» життєвими клопотами пасажиру зробити послугу - видати квиток, побажати гарної поїздки і при цьому усміхнутися. Це, на мою думку, має бути кредо кожного залізничника.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05