РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 44 (14 листопада 2014) 

 • Електричний струм і шибеник

  Не зважаючи на попередження про небезпеку, які є на усіх залізничних об’єктах, на жаль, ще трапляються прикрі випадки, які призводять до небажаних наслідків. Один із таких нещодавно стався на ст. Жмеринка.

  Двоє юнаків, повертаючись із прогулянки, вирішили скоротити шлях додому. Тож пішли не пішохідним мостом, а через вантажний парк. Біля складу один із хлопчаків вирішив заглянути у вагон: що у ньому знаходиться. Для цього піднявся на його дах. І тут же був вражений електричним струмом від контактної мережі.  На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група працівників лінійного відділу міліції та бригада швидкої допомоги. Потерпілого шибеника, особу якого встановили слідчі, доправили до залізничної лікарні з важкими термічними опіками та електричною травмою.

  - Дана подія внесена до єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, - прокоментував те, що трапилось, начальник лінійного відділу міліції на ст. Жмеринка підполковник міліції Андрій НАГРЕБЕЦЬКИЙ. - Провина цілком лежить на потерпілому. Він знехтував усіма заборонами, які діють на залізничному транспорті. Зазначу також, що наші співробітники та посадові особи залізниці регулярно проводять бесіди із учнями жмеринських шкіл, під час яких розповідають про правила поведінки на залізничному транспорті, попереджують про небезпеку, яка там існує. Однак ще деколи діти ігнорують ці застереження. Тому і трапляються такі події. Хочеться звернутись і до батьків, щоб і вони постійно нагадували своїм дітям про те, як потрібно поводити себе на залізниці. Це допоможе зберегти життя і здоров’я юних.

  Євгенія ГАВРИШ,

  помічник начальника ЛВ міліції на ст. Жмеринка із взаємодії із громадськістю

  Фото з інтернету

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05