РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 44 (14 листопада 2014) 

 • Причина крадіжки - «природні потреби»

  До лінійного відділу на ст. Козятин надійшло повідомлення про те, що до пасажирського потяга Запоріжжя - Львів викликають наряд міліції. Направлена за місцем виклику слідчо-оперативна група з’ясувала, що в 14-му вагоні двоє пасажирів стали жертвами злодія. Слідуючи у різних купе, вони залишили на столі цінні речі, а коли виявили їх відсутність, звернулись до провідника з проханням викликати міліцію.

  Не гаючи часу, правоохоронці розпочали заходи щодо встановлення особи лиходія. Під час опитування пасажирів та поїзної бригади до працівників міліції звернулась пасажирка сусіднього вагона і повідомила, що у неї теж поцупили мобільний телефон, який вона залишила в купе на столі.  Оскільки поїзд необхідно було відправити за розкладом, працівникам лінійного відділу міліції на ст. Козятин довелось продовжити роботу під час руху. Незабаром вдалось встановити 22-річного зловмисника. Мешканець Хмельницької області за час слідування до рідної оселі вжив значну кількість спиртних напоїв, від чого вирішив справити свої природні потреби. Оскільки у вагоні туалет був замкнутий, він пішов у сусідній вагон. Однак, на столі ледь причиненого купе побачив мобільний телефон «Prestigio». Пересвідчившись, що всі пасажири сплять і ніхто за ним не спостерігає, чоловік поклав телефон у кишеню. Одним своїм рухом спричинив потерпілій збитків на суму 2500 гривень та пішов далі.

  У наступному купе халатний власник залишив на столі планшет, який теж став здобиччю зловмисника, і спричинив понад 500 доларів збитку.

  На цьому лиходій не зупинився і в сусідньому вагоні поцупив телефон, який теж залишили на столику без нагляду.

  Після цього крадій таки добрався в туалет, де розібрав викрадені мобільні телефони, достав та викинув сім-карти. А потім він повернувся на своє місце, сховав викрадене у рюкзак і ліг.

  По прибутті потяга на ст. Жмеринка зловмисника затримали разом із викраденим. Відносно нього розпочато досудове розслідування за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 5 років.

  - Вкрай халатне ставлення до своїх речей стає наслідком значної кількості поїзних крадіжок, - повідомив начальник лінійного відділу міліції на ст. Козятин Руслан СТОЙКО. - Тож, аби уникнути неприємностей у дорозі, пасажирам не слід залишати без нагляду валізи та цінні речі. А у нічний час необхідно унеможливити легкий доступ до вашого майна.

  - Слід зауважити, що значна частина поїзних злочинів відбувається через неуважну і занадто довірливу поведінку пасажирів, - зазначив заступник начальника Управління МВС України на Південно-Західній залізниці Анатолій ДОМАРАЦЬКИЙ.

  Тож пам’ятайте, що:

  - залишені без догляду речі та відчинені двері купе спровокують на вчинення крадіжки не тільки злодія, а й не чистого на руку сусіда;

  - бесіда чи перекур із незнайомцем у тамбурі може обернутись пограбуванням, а пляшка розпитої горілки - крадіжкою;

  - демонстрація коштовностей і цінних речей допоможе непомітно позбутися усього;

  - інформація про вас і мету подорожі дозволить навіть непрофесіоналу вирахувати приблизний вміст вашого гаманця;

  - добряче ускладнить пошук можливість швидкої «евакуації» зловмисника іншим потягом чи електричкою, тому своєчасність повідомлення про злочин - запорука успіху.

  - Нашого затриманого наразі очікує покарання у вигляді позбавлення волі строком до п’яти років, - додав правоохоронець.

  Завдяки професіоналізму працівників транспортної міліції вдалося оперативно розкрити злочини, скоєні в пасажирському потязі

  у нічний час.

  Приємних Вам подорожей!

  Сектор зв’язків із громадськістю Управління МВС України на Південно-Західній залізниці

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05