РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 43 (7 листопада 2014) 

 • Турнір змішаних команд. Жінки - «під прикриттям»

  Останні дні жовтня. На залізниці вперше відбувся турнір з волейболу серед змішаних команд Південно-Західної. Дорожній фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» радо вітав усіх учасників. А самі гравці були налаштовані дуже серйозно. Цього разу у протистоянні зіткнулися п’ять команд з Київської, Козятинської, Жмеринської, Конотопської та Коростенської дирекцій залізничних перевезень.

  Команди грали по колу. Вони вели запеклу боротьбу за кожне очко, демонструючи високий рівень гри і волю до перемоги.

  Турнір змішаних команд (4 чоловіки + 2 жінки). Він проходив дуже здорово… На ігровому майданчику гаряче. Для тих, хто не був на турнірі, важко передати емоції, які панували під час усіх ігор.

  Час летів непомітно. Переможених не було. Всі - переможці. А як же інакше, адже усі отримали заряд бадьорості, здоров’я та насолоди від колективного духу на ігровому майданчику. Мені також вдалося пройнятися навколишньою атмосферою. Адже турнір проходив на високій хвилі суперництва.


  Перший заступник начальника Південно-Західної залізниці Іван ФЕДОРКО вітає кращого гравця турніру серед чоловіків Андрія ПАНЮТУ

  Спортсмени весь час розвивали необхідні змагальні якості, підвищували надійність ігрових навиків й тактичну майстерність.

  Команди, демонструючи цікаву, красиву гру, боролися із суперниками до останнього. Саме така воля до перемоги, таке бажання битися було присутнім у кожній команді.

  Цікава деталь. Форма кожної з команд відрізнялася за кольоровою гаммою, а також мала свій стиль. Наприклад, гравці команди Коростенської дирекції були одягнені у форму синього кольору із заправленими футболками, тоді як гравці Козятинської дирекції залізничних перевезень у білу з червоними вставками навипуск. До того ж, кожна з команд мала свої особливості у грі. Мою увагу привернула гравець з Козятинської дирекції за номером 5 Олена Бінецька, яка весь час підбадьорювала та підтримувала команду у процесі гри словами: «Собрались», «Берём», «Играй».


  Переможці - команда Коростенської дирекції залізничних перевезень

  А ось Олена Коржук з команди Коростенської дирекції, на мій погляд, виявилася найменшим на зріст гравцем, вона ледь до нижнього краю сітки діставала. Але це їй не завадило на майданчику рухатись досить впевнено і вдало, допомагаючи команді завойовувати такі цінні очки. До речі, саме їй у команді дістався 13 номер. На моє запитання, як же грається під номером 13, відповіла коротко: «Не забобонна». І дійсно, цей факт аж ніяк не позначився на кінцевому результаті. До того ж активна група вболівальників, яка бурхливими оплесками підтримувала команду, повсякчас підбадьорювала їх. А ще - чарівна посмішка Юлії Мосійчук, якою вона обдаровувала гравців після кожного вдало забитого м’яча.  Під час гри - боротьба триває

  - Як гралося у змішаній команді? - з цим питанням звертаюся до дівчат з Коростенської дирекції: Олени Коржук - бригадира ланко-збірної бази колійної машинної станції №122, Юлії Мосійчук - розподілювача КМС-122 та Наталії Юрківської - інженера Коростенської дистанції колії.

  - Вперше в житті грали у такій змішаній команді. Гра-мікс - це добре, але складно. У чоловіків гра йде більш емоційно, швидко, а у нас, жінок, спокійніше. Гра дуже сподобалася, до того ж чоловіки нас похвалили. Взагалі, гра жінок і чоловіків на майданчику відрізняється. Ми відчуваємо себе «під прикриттям». Але у моменти, коли, наприклад, м’яч попадає в аут, відчуваєш свою провину, звинувачуєш у всьому себе. Чоловіки - вони і у житті, і на полі - сильніші. Їхню силу та обсяг гри ми відчули на майданчику. До того ж, у змішаній грі важче саме їм, тому що, коли усі шість гравців - сильної статі, кожен перекриває свою зону. А от коли на полі є жінки, їм доводиться окрім своєї перекривати ще їхні зони. Та все одно, як би гарно не грала дівчина у волейбол, удар у неї слабший. Взагалі у грі-мікс основне навантаження припадає на мужніх та сильних, для нас - це більш емоційний вплив. Звичайно, у суто жіночій команді відчуваєш себе впевнено, на своєму місці, на рівні йде гра. І серед своїх розумієш, чи ти сильніша, чи слабша за суперницю. А от серед чоловіків… вже на підсвідомому рівні розумієш, що вони - двометрові та сильні. А ми емоційні і психічно, і фізично. І вже скоро будемо сильніші за чоловіків. А поки що прикладаємо усіх зусиль і намагаємося не поступатися.

  І, дійсно, не поступилися. В результаті змагань під час запеклої боротьби саме команда Коростенської дирекції залізничних перевезень стала найсильнішою, посівши 1-е місце. Решта місць розподілилися таким чином: 2-е - Конотопська, 3-е - Київська.

  Капітан команди-переможниці В’ячеслав Кондратенко, майстер КМС-122, високо оцінив гру своєї команди:

  - Вперше ми грали у змішаному складі. Дуже цікава та своєрідна гра. Адже у команді з чоловіками звик грати за себе, а тут ще доводилося звертати увагу на дівчат. Наші дівчата - прикраса команди, вони надихали нас на гру. Були і складнощі. У грі приходилося прикривати жінок - з’являтися у потрібному місці, у потрібний час. У нас все вийшло.

  А як же призи, запитаєте ви?

  За зразкове суддівство ігор пам’ятними подарунками нагороджено Василя Гаращенка та Олексія Комісарова.

  - Ми позитивно поставилися до гри змішаних команд, де були задіяні як хлопці, так і дівчата, - зазначили судді. - Команда Коростенської дирекції залізничних перевезень добре зіграла. За рахунок того, що виклалася до кінця, стала на 1-е місце.

  Далі перейшли до переможців у номінаціях. Так, кращим гравцем турніру серед жінок визнано Людмилу Гарматюк з команди Жмеринської дирекції залізничних перевезень. А кращим гравцем турніру серед чоловіків - Андрія Панюту - гравця команди Конотопської дирекції залізничних перевезень.

  Також пройшло нагородження переможців та призерів турніру. Команди отримали дипломи та кубки. Гравці - медалі, дипломи та грошові винагороди.

  На церемонії нагородження були присутні Іван ФЕДОРКО - перший заступник начальника Південно-Західної залізниці, Орест ЛОГОШНЯК - голова Дорпрофсожу, Олексій КОНОВАЛ - помічник начальника залізниці - начальник адміністративної служби, а також начальники галузевих служб залізниці.

  Слова подяки лунали на адресу всіх учасників турніру.

  Із заключним словом для підбиття підсумків змагань виступив Іван Федорко, який від імені начальника залізниці привітав усіх учасників з Днем залізничника і побажав міцного здоров’я, домашнього затишку, гарної зарплатні та поваги від керівництва, а ще приїздити на змагання та вигравати медалі.

  Тож побажаю і я гравцям-залізничникам нових перемог, досягнення нових яскравих вершин, ще більшої згуртованості у команді і підтримки одне одного!


  Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА

  Тетяна ШЕМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05