РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 43 (7 листопада 2014) 

 • Житомирський «тил» також не підведе

  Відомий український журналіст телеканалу «Інтер» Роман Бочкала запропонував присвоїти Житомиру статус «Міста-героя». Про це оглядач написав на своїй соціальній сторінці у Facebook.

  «Житомир - місто герой. Тільки герой не тієї війни, а вже цієї. Таке стійке відчуття у мене було вчора, коли я був там. Саме із Житомирщини найбільше мобілізованих в українській армії. Це славні 95-а бригада десантників, 26-а - артилеристів, 30-а механізована. Витоки добровольчого батальйону «Айдар». Я розумію, що немає в нас більше такого звання місто-герой. Але може варто замислитися?» - пише Р. Бочкала. Відзначимо: в інтернеті його пропозицію підтримали понад 700 осіб, які відвідують його сторінку. В коментарях люди висловлюють свою думку і погоджуються з автором.

  Як мешканку Житомирщини, мене ці слова надзвичайно вразили, додалося ще більше гордості за своїх земляків-патріотів, які відстоюють незалежність України на сході держави і діють так, щоб війна не прийшла до нас. Безперечно, вони воюють і гинуть за кожного з нас. У цьому контексті хотілося б наголосити і те, що громада Житомирщини об’єдналася у прагненні підтримати воїнів, надати їм необхідну допомогу одягом, харчами, бронежилетами, військовим спорядженням і навіть технічними засобами.

  Як стало відомо, голова облдержадміністрації С. Машковський сказав: «На сході держави воюють понад п’ять з половиною тисяч військовослужбовців із Житомирської області. Жителі регіону, волонтери всіляко підтримують наших бійців. Майже щоденно на схід України відправляються вантажівки з продуктами харчування, матеріально-технічними засобами, які надають жителі області. Волонтери також сприяють у наданні транспорту, закупівлі медичних препаратів, військової амуніції. При чому все це здійснюється свідомо, без жодного примусу. Адже розуміємо, яку важку ношу наші військові взяли на себе та яке важливе завдання вони зараз виконують».

  Мешканці кожного району області організовують збір необхідних речей для своїх воїнів-земляків. А ось жителі Андрушівського району спільно з місцевими підприємцями зібрались коштами та придбали для бійців 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади модульний тепловізор R-1500.

  Цей тепловізор встановлюється на бронетранспортері (БТР). Його дальність бачення - понад 1,5 км. Таке обладнання зараз дуже потрібне нашим військовослужбовцям, котрі героїчно захищають країну. Прилад коштує 96 тис. грн. Необхідну суму всією громадою збирали протягом двох місяців.

  Нещодавно житомирським десантникам на схід відправили броньований автомобіль для транспортування поранених. Автівка розрахована на ефективний захист від сучасної армійської зброї, ручних гранат і вибухових речовин, повідомляє сайт Житомирської міської ради. Цей автомобіль зможе вберегти життя десантників, переконані представники міської влади, адже разом із благодійниками вдалося купити броньовик, дообладнати, перефарбувати його і доправити на фронт.

  Це лише окремі епізоди тієї масштабної діяльності громади Житомирщини заради підтримки наших воїнів. Але і вони свідчать про те, що останні події на сході України не можуть залишити байдужим жодного свідомого громадянина нашої держави. Жителі Житомирщини збирають допомогу для земляків-військовослужбовців, приймають переселенців із Донецької та Луганської областей, а ще - допомагають коштами на лікування пораненим воїнам. Це саме завдяки підтримці небайдужих людей, серед них і працівники залізничних підрозділів. Важкопоранений під Слов’янськом коростенець Максим Ящук зміг потрапити на лікування в ізраїльську клініку. І таких прикладів є ще чимало. Однак, за останніми даними, відомі імена 35-ти військових із Житомирської області, які потребують коштів на лікування, протезування та реабілітацію. Волонтери із Житомира збирають інформацію про поранених земляків та поширюють її в соцмережах, щоб якомога більше людей дізналось про потреби поранених військових. Наразі у Facebook створено сторінку «Допомога пораненим військовим Житомирщини», де волонтери, які самостійно відвідують військові госпіталі та допомагають пораненим, публікують їхні історії та реквізити для перерахування коштів.


  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05