РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 43 (7 листопада 2014) 

 • Бліц-інтерв'ю

  Що ж найбільше турбує сьогодні голів ветеранських організацій та їх «підопічних»? Це ми і намагалися з’ясувати у коротких розмовах перед початком та після звітно-виборної конференції.

  Леонід Миколайович ЖУК - голова ветеранської організації вузла Хутір Михайлівський:


  - Турбує те, що сьогодні ми не в змозі зробити все для надання допомоги своїм 383 ветеранам дистанції колії, станції та залізничної лікарні. Складно, насамперед, бо вони проживають у двох областях. А це територія, що розташована у восьми районах. Не всі можуть приїхати. Але, незважаючи на проблеми, ми не відмовили жодному ветерану, який звертався за допомогою. Все це завдяки підтримці з боку керівництва залізниці, особисто Олексія Мефодійовича КРИВОПІШИНА, а також управління соціального захисту населення, районної влади, голови Конотопської територіальної ради ветеранів Людмили Андріївни КІРСИ. Повірте, це щирі слова без підлабузництва.

  Володимир Васильович СИНГАЇВСЬКИЙ - Герой соціалістичної праці, член Коростенської ветеранської ради:


  - На 91-му році життя з повною відповідальністю скажу, що організація наша працює і допомагає у міру можливості. Радію успіхам свого колективу. Тому, що налагоджено співпрацю з місцевими органами самоуправління, з профспілками. Хвилюють будь-які прикрощі. Та, як кажуть, ще є порох у порохівницях. Тож ми ще ого-го-го!

  Хочу відзначити, що саме ветеранські організації для багатьох залізничників стали осередком людяності, милосердя, добра.

  Валентина Федорівна СИЧ - голова ради ветеранів будівельно-монтажного експлуатаційного управління (БМЕУ) №2:


  - Найбільше турбує сьогодні усіх, напевно, не лише ветеранів, мир у нашій країні. Кожного вечора я молюся за долю усіх синів, онуків, які захищають наш спокій. Саме завдяки їм у мене щодня є можливість займатися опікою старшого покоління, яке колись захищало нашу країну. Й, до речі, ту, що воює з нами, також. Завдяки нашим хлопцям майже понад півтисячі дідусів та бабусь, які працювали в БМЕУ, мають змогу бавитися з онуками, ходити багряними осінніми алеями й дивитись в синє небо. Хай збереже їх Бог і Україна живе в мирі!

  Микола Васильович КОЦЮРБА - голова ветеранської організації вагонної дільниці ст. Київ-Пасажирський:


  - Я став у цьому році головою, так би мовити, новачок у цій справі. Та є кого брати за взірець. Відчуваю значну підтримку з боку голови ветеранської організації Київської дирекції Галини Костянтинівни ШКЛЯНЧУК та профспілок.

  Наша організація велика - понад дві тисячі непрацюючих ветеранів. І що особливо видається складним, і на чому вже наголошували виступаючі, так це охопити увагою географічно проживаючих у різних областях ветеранів. Чув слушну пропозицію зробити розподіл за регіональним принципом. Можливо, це було б правильніше.

  Ще стає доволі прикро, коли людина відмовляється від путівки з банальних побутових причин. На мою думку, її повна безкоштовність і відіграє тут негативну роль. Бо якби хоч 5% заплатив з власної кишені, то питання «кому пасти корову» відпало б швидко.

  Віра Іванівна БАХІНА - голова ради ветеранів Ворожбянського вузла:


  - Ветерани не з чуток знають, що таке війна. Всі наші проблеми, скажу відверто, відходять на інший план. Ми всі дуже схвильовані тим, як нахабно та цинічно веде себе Російська імперія чи те, що ще залишилось від неї на плаву! Невже, щоб світ дізнався про Україну, вона мала вибухнути Чорнобилем? Невже має стати плацдармом жорстокої нової війни? Це найбільш болить і турбує, про це говоримо скрізь. А ще, маючи змогу бути почутою через нашу газету, хочу подякувати за допомогу - путівки, медичне страхування, лікування - і керівництву, і Дорпрофсожу, і раді залізниці, і службі кадрів. Усім: від найменшого службовця до високого чину.


  Спілкувалась -

  Василина МАЙСЬКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05