РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 43 (7 листопада 2014) 

 • Життєва звичка старшого покоління

  «Ніякі негативні зміни у суспільстві не повинні торкнутися ветеранів. Ви будете відчувати нашу турботу постійно. Незважаючи на зумовлене військовою агресією на сході України зниження рівня перевезень, у цьому році фінансових коштів для вирішення питань непрацюючих залізничників вже виділено на 27% більше, ніж у минулому», - запевнив присутніх від імені начальника залізниці його заступник з економічних питань Сергій ГОРІЛЕЙ. Також з нагоди Дня залізничника із рук Сергія Васильовича та начальника служби кадрової та соціальної політики Алли ДРОНОВОЇ ветерани отримали нагороди.


  Годинник від начальника залізниці голові ради ветеранів Жмеринської дирекції Ларисі ФУРМАН вручили заступник начальника залізниці з економічних питань Сергій ГОРІЛЕЙ та начальник служби кадрової та соціальної політики Алла ДРОНОВА

  Далі за сценарієм - доповідь, звіти, виступи. VI звітно-виборна конференція Об’єднання ветеранів війни та праці Південно-Західної залізниці показала, що за чотири звітні роки зроблено чимало добрих справ, прийнято багато мудрих рішень задля соціальної та моральної підтримки старшого покоління залізничників. У доповіді голови ради Об’єднання ветеранів війни та праці столичної магістралі Юрія БІЛОУСА звучало чимало цифр і щодо матеріальної допомоги, і щодо забезпечення путівками і т.д. Відгуки за таку благодійну допомогу ветерани радо надсилають на адресу нашої газети, у чому ви, шановні читачі, неодноразово переконувалися. За сухими цифрами стоїть душевна чуйність - найбільша людська цінність. А для ветеранів це - ще й життєва звичка. Адже ні вони, ні ті, кому вони допомагають, не перестають відчувати необхідність робити добро.

  На конференціях, що пройшли напередодні у ветеранських колективах по всій столичній магістралі, обговорювалась низка проблем, про які писала газета «Рабочее слово». Не став винятком і цей захід, що проходив у залі засідань управління Південно-Західної залізниці. Медичне страхування та обслуговування у відомчих лікарнях, рівень матеріальної допомоги на оплату комунальних послуг, відновлення роботи групи патронажних сестер - далеко не весь перелік гострих питань.

  У своєму виступі голова ради ветеранів Козятинської дирекції Сергій БУРАВСЬКИЙ запропонував переглянути положення, затверджене наказом №273/Н стосовно заохочення непрацюючих пенсіонерів у зв’язку з ювілейними датами. Суть проблеми у тому, що у договорі немає чітко фіксованої суми та й ювілейні роки конкретно не визначені, а на сьогодні для 80-річного ветерана кожен наступний рік вартує особливої уваги та матеріальної допомоги.

  З проблемою аналогічного характеру, як зазначила у своєму виступі голова ради Конотопської дирекції Лариса КІРСА, стикаються ветерани, у яких ще живі батьки. Отримання допомоги у випадку їх смерті для непрацюючих пенсіонерів не передбачено. А в наш час такий сумний захід потребує чималих затрат.

  Емоційним та ґрунтовним був виступ голови ради ветеранів Жмеринської дирекції Лариси ФУРМАН. Не зі слів видно, як вона піклується про своїх колег, оббиває пороги і спонсорів, і підприємців, звертається до державних установ. І, як кажуть, хто стукає, тому відкривають. За допомогою таких звернень та листів Лариса Федорівна вирішила багато питань і навіть домоглася заохочення головам рад, що в наш час є чималим матеріальним стимулом. Також у її виступі прозвучала пропозиція, яка згодом і ввійшла до проекту постанови, щодо розгляду керівництвом та Дорпрофсожем можливості виділення путівок для ветеранів у санаторій Трускавця на пільгових умовах.

  Голова ради ветеранів Коростенської дирекції Петро КОНЧАКІВСЬКИЙ запропонував звернутися до керівництва з проханням внести голів ветеранських рад до списку для отримання транспортної вимоги за формою №3, відновлення якої планується з 2015 р.

  Однією з вагомих для ветеранів дат є День залізничника. Тож вкотре питання перенесення дня святкування на серпень, як це було раніше, порушувалося на конференції. А озвучив його та чимало інших нещодавній ювіляр з Житомирщини, активний учасник ветеранського руху Василь Митрофанович ШУБОВИЧ.

  Окремим пунктом постанови виділено розглянути питання щодо надання пільг на абонплату за користування залізничним номером телефону.

  В цілому роботу ради Об’єднання визнано задовільною, обрано членів нової ради, а ось голова, як і має бути, залишилась на своєму місці. Мудрий керівник та сумлінний організатор знову взяв високу планку відповідальності. Юрій Семенович Білоус і надалі нестиме почесний обов’язок очільника старшого покоління трударів столичної магістралі.


  Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА

  Валентина КОЛЯДА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05