РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 43 (7 листопада 2014) 

 • Краще там, де є контроль

  Під головуванням першого заступника начальника Південно-Західної залізниці Івана ФЕДОРКА днями відбулося засідання комісії з профілактики правопорушень та злочинності в підрозділах столичної магістралі. Під час її роботи проаналізовано стан справ у сфері боротьби зі злочинністю за 9 місяців поточного року.

  Голова комісії докладно розглянув кожний випадок, що трапився на залізниці. І за кожне правопорушення керівники причетних служб давали відповідні пояснення. Впродовж зазначеного строку кількість злочинів, вчинених працівниками залізниці, в порівнянні з аналогічним періодом 2013 р., збільшилась на 4 випадки, а саме 14 проти 10. При цьому збільшилась і кількість працівників залізниці, відносно яких було відкрито кримінальні провадження - 18 проти 10. Особливого розголосу у третьому кварталі набула справа щодо машиніста локомотивного депо Дарниця А., який на ст. Чернігів-Північний з метою подальшого збуту викрав 90 літрів дизпалива з маневрового тепловоза. Крадія звільнено з роботи.

  Відзначалося, що за звітний період зменшилася кількість порушень митних правил працівниками поїзних бригад. Проте випадки з метою надурити чатових кордону ще трапляються. Довелось червоніти на нараді керівництву Київської вагонної дільниці. Провідника цього підрозділу Л. митники спіймали «на гарячому» при спробі приховати від контролю 10 мобільних телефонів «Samsung». Проте керівництво дільниці не відсторонило порушника від роботи. І вже через два дні він знову спілкувався з правоохоронцями з аналогічного приводу.

  У порівнянні з попереднім роком спостерігається незначне зменшення кількості крадіжок і пошкоджень майна залізниці. Лише на чотири випадки. Однак сума завданих збитків при цьому збільшилася на 3,3 млн. грн. Найбільших збитків завдано пасажирському господарству. Тут допущено розкрадання обладнання пасажирських вагонів на 2,3 млн. грн.

  Серйозного аналізу в питаннях збереження майна залізниці зазнала робота співробітників служби відомчої воєнізованої охорони. Саме від добросовісного виконання ними своїх посадових обов’язків залежить збереженість майна в станційних парках прийому та відправлення поїздів. Тому перший заступник начальника залізниці поставив завдання - провести позапланові нічні перевірки у справі несення служби стрільцями.

  Враховуючи ці факти, учасники наради зробили висновок: робота служб та підрозділів залізниці з профілактики правопорушень та злочинності є недостатньою. По кожному випадку виникнення надзвичайних ситуацій необхідно проводити службові розслідування з подальшим розглядом матеріалів на оперативних нарадах за участю представників профспілкових організацій.


  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05