РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 43 (7 листопада 2014) 

 • В очікуванні на власний ідеал

  В історії колективу станції Київ-Волинський чимало прекрасних сторінок. І у наш час не припиняється череда виробничих перетворень в інфраструктурі вузлової станції на південно-західному напрямку від столиці. Будь-хто із старожилів та тих, хто цікавиться історією, обов’язково пригадає, що за свою майже 115-річну історію Пост-Волинський (колишня до 1973 р. назва станції), як залізничний форпост, завжди перебував на вістрі транспортних перетворень.

  У столиці розвивалися найближчі промислові зони. Без інфраструктури цієї станції не обходились ні за мирних часів, ні під час Великої Вітчизняної війни. Перше бомбардування фашистськими яструбами 22 червня 1941 р. також витримали залізничники Поста-Волинського. Були і жертви. Про них згадується у багатьох історичних хроніках.

  Коліями, що з’єднують Київ, Фастів, Коростень, транспортувались десятки тисяч тонн вантажів, подорожували мільйони пасажирів у мирний час. А з появою поруч із залізничними коліями та пасажирськими платформами аеропорту станція набула чималої популярності.

  Лідери виробничих змін. Таких на станції чимало. Ми познайомились із черговими по станції (ДСП) Віктором ЯРОЩУКОМ та Анною ГОРЧИНСЬКОЮ (див. фото), оператором при ДСП Світланою ХУДАЩОВОЮ. У світлому приміщенні, де чергують майстри фабрики залізничних маршрутів, відчувається порядок.

  Дуже старались, коли наводили порядок на території та у приміщеннях, вводить у курс справи заступник начальника станції Дмитро ДОВГАЛЬ. Адже вже давно так ведеться: під час комісійних оглядів під керівництвом начальника Південно-Західної магістралі має бути проінспектовано все інвентарне обладнання, стан колійного господарства. Про правильність ведення нормативних документів також забувати не варто.

  Жодний «глянець» не сховає недоречності у сфері утримання у належному стані станційного господарства, якщо вони виникнуть. З цієї точки зору на ст. Київ-Волинський все нормально. Для цього щоденно працюють усі суміжні служби столичної магістралі.

  З якими проблемами приходиться зустрічатися залізничникам? Із впровадженням курсування міської електрички деяке навантаження відчули чергові по станції. Але якщо знаєш власну справу на сто відсотків, а прилади сигналізації, централізації та зв’язку працюють як годинник, часткове виробниче навантаження не є надзвичайним.

  Естетичний стан станційних об’єктів. Для колег начальника станції Василя МЕЛЬНИКА це - зрозуміла категорія. Київ-Волинський - одна із візитівок столиці України. Тож, перебуваючи на місцевому вокзалі, на пасажирських платформах, подорожній люд, який виходить з електропоїздів, має відразу зрозуміти, що на них тут чекають, вважає інженер-технолог станції Іван СТЕЦЕНКО.

  Нещодавно на станцію після закінчення Київського технікуму залізничного транспорту прийшла працювати Олена БОРИСЕНКО. Оператор поста централізації по Київському вантажному парку швидко призвичаїлась до порядків та технологічної дисципліни. Ця красива, скромна у житті, але грамотна та вправна у роботі дівчина встигла поступити на навчання до Державного економіко-технологічного університету транспорту. Майбутній фах - інженер з організації процесу перевезень. Значить, із залізничним транспортом власне життя вирішила пов’язати надовго. Доброзичлива, з бадьорою усмішкою, її очі світяться теплотою. На моє запитання, який тип чоловіка їй ближче до душі, лише на мить задумалась: «Леонардо Ді Капріо». Що ж на це відповісти? Артист протилежної статі уособлює у собі ідеал чоловіка в уяві глядачки. Красивий, харизматичний, мужній, розумний, романтичний… Чого побажали Олені? Звісно, зустріти власний ідеал.

  Життя на станції Київ-Волинський продовжується. Запам’яталась фраза, яку наостанок почули від молодої залізничниці Олени Борисенко: «Найкращий день у житті - це сьогодні».

  Дорогою до редакції думав, що все ж таки має рацію ця дівчина. Звичайно, можна зранку гримнути на власного кота, вилаятись на мобільний разом з будильником, видати тираду просто у повітря з приводу осінньої негоди. Можна дратуватися через холодні батареї, перейматися з приводу «тромбів» на дорогах, через небажану зустріч із деякими колегами… Звичайно, можна, але чи потрібно? Адже, як стверджують мудреці, кожен день, кожна хвилина - це вибір. І щоранку - це теж вибір. Тому просто уявіть собі, що сьогодні раптом останній ранок у вашому житті, і запитайте себе: «А як би я хотів провести цей день? Що б такого зробити, щоб він запам’ятався і приніс користь не тільки мені, а й людям?» Адже щастя - це теж вибір! Твій вибір, і воно завжди не схоже на інші щастя, воно лише твоє.


  На фото: Олена БОРИСЕНКО: «Найкращий день - це сьогодні!»; оператор при черговому по станції Світлана ХУДАЩОВА: «Протягом тридцяти п’яти років роботи на станції зрозуміла головне. Служба на залізниці є складною. Проте я вдячна тим людям, які йшли пліч-о-пліч по життю та зробили його прекрасним!»

  Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05