РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41-42 (31 жовтня 2014) 

 • Із ревізорів у важкоатлети

  Національне бюро реєстрації рекордів України нещодавно зафіксувало новий рекорд України у багатоповторному жимі (альтернативний вид спорту у важкій атлетиці). Його встановила команда важкоатлетів, що складалася із 15 спортсменів, які в сумі протягом 5 хвилин, лежачі, витиснули за допомогою рук штангу вагою 55 кілограмів, 1324 рази. У складі цієї команди виступав і наш залізничник - ревізор вагонного господарства - козятинець Олександр НАНОВСЬКИЙ.

  Як розповідає сам Олександр, важкою атлетикою він розпочав займатися досить пізно. Тоді йому вже виповнилося 17 років. До того ж через хворобу коліна лікарі забороняли парубку займатися видами спорту, де є навантаження на ноги: боялися, аби хвороба не прогресувала. Однак хлопець крадькома від ескулапів та батьків все ж ходив до спортивної зали, де тренувалися його друзі та однолітки. Любив потягати гирі та гантелі, займався армрестлінгом.

  …Перші власні спортивні нагороди він здобув у змаганнях з гирьового спорту. Потім захопився пауерліфтінгом, де згодом став кандидатом у майстри спорту, а за декілька років виконав й норматив майстра спорту України. А от багатоповторним жимом він займається лише протягом року, але саме у цьому виді спорту і прийшли до спортсмена великі перемоги. На перших серйозних змаганнях Олександр став віце-чемпіоном Вінницької області і виконав норматив кандидата у майстри спорту. А вже у грудні минулого року став чемпіоном України і разом з тим підкорив норматив майстра спорту міжнародного класу. У лютому 2014-го він знов виборов звання чемпіона країни, а у квітні переміг на престижних змагання пам’яті «Небесної сотні», що проводилися у Вінниці. Загалом за кар’єру він виборов приблизно 50 призових місць.

  Талановитого спортсмена помітили і тренери із національної команди з багатоповторного жиму, тож його участь у складі команди, яка встановила національний рекорд у цьому виді спорту, була цілком закономірною.

  - Мій особистий рекорд становить 133 вижимань 55-ти кілограмової штанги за 5 хвилин, - розповідає мій співрозмовник. - Щоправда, під час змагань, коли наша команда встановила рекорд, я виступив дещо гірше і не добрав до свого кращого результату декілька балів. Тож є ще над чим працювати. Хочу вже цього року вийти на результат у 140 вижимань. Якщо все складеться добре, то вже найближчим часом можна буде замахнутися на подолання світового рекорду, а це 154 бали. Проте не буду поки ще так далеко загадувати.

  А ще Олександр Нановський мріє організувати у Козятині власну спортивну секцію шанувальників такого виду спорту як багатоповторний жим, щоб залучити туди якомога більше місцевих хлопчаків, у тому числі й дітей залізничників. Щоправда, аби втілити свої задуми та плани у реальні справи йому доводиться долати чимало перешкод. Є проблеми із забезпеченням інвентарем, приміщенням для тренувань, та й однодумців поки що не так вже й багато, щоб популяризувати саме цей вид спорту у місті залізничників. Однак саме своїми перемогами та рекордами він і намагається це робити.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото із особистого архіву
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05