РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41-42 (31 жовтня 2014) 

 • Дай, Боже, сили робити добро!

  Протягом вересня 2014 р. по лінійних підприємствах залізничного вузла ст. Хмельницький пройшли звітно-виборні конференції, на яких вибрано нових членів ради ветеранів та їх голів. Такий захід відбувся 18 вересня й у раді ветеранів Хмельницького залізничного вузла.

  У конференції брали активну участь і виступили із конкретними пропозиціями голова ради ветеранів Жмеринської дирекції Лариса ФУРМАН, заступник голови Хмельницької міської ради ветеранів Микола КОЛЕСНИК, голови профспілкових організацій вагонної дільниці №3 Микола САВАРЧУК, дистанції колії №19 Микола КОРИМАРУК та локомотивного депо Гречани (ТЧ-5) Георгій ПОПЛАВСЬКИЙ.

  Делегати конференції ухвалили багато плідних рішень, які підуть на користь ветеранам-залізничникам. Окрім цього поділилися своїм досвідом роботи. Зокрема, як шанобливо ставитися до кожного ветерана війни та праці. Як вдосконалити форми і методи патріотичного та професійного виховання молодої зміни залізничників. Поза цим поліпшити співпрацю ветеранських організацій з міською владою м. Хмельницького.

  Присутні щиро вдячні керівництву Південно-Західної залізниці в особі начальника залізниці Олексія КРИВОПІШИНА та дорожному комітету профспілки за те, що щорічно організовувалось безкоштовне оздоровлення та відпочинок ветеранів-залізничників у пансіонаті «Променистий» (м. Євпаторія) та в лінійній лікарні с. Клубівка (Хмельницька обл.). За звітний період оздоровлено 262 ветерани в санаторії «Хмільник», лінійній лікарні с. Клубівка.

  Також Рада ветеранів Хмельницького залізничного вузла вдячна начальнику вокзалу ст. Хмельницький Володимиру ПІДБЕРЕЗНОМУ за виділення актового залу для проведення заходів. А ще за пітримку та надання матеріальної допомоги в проведенні вузлової конференції ст. Хмельницький головам профкому вагонної дільниці (№3) Миколі Саварчуку, дистанції колії (ПЧ-19) Миколі Коримаруку, локомотивного депо Гречани (ТЧ-5) Георгію Поплавському.

  І наостанок хочу побажати всім ветеранам війни та праці Південно-Західної залізниці міцного козацького здоров’я, щастя, благополуччя, довгих років життя!

  Сергій КОЛІСНИЧЕНКО, голова ради ветеранів війни та праці Хмельницького залізничного вузла
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05