РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41-42 (31 жовтня 2014) 

 • Працею славна людина

  Саме цей крилатий вислів приходить на згадку, коли зустрічаєшся з людиною, яка трудиться, як кажуть, від душі та від серця. Так трапилось, що в особистих справах зайшла якось у Коростенський Будинок науки і техніки. Вразило все: чистота, затишок, продуманий дизайн і головне - привітність працюючих там людей (охоронника, прибиральниці, бібліотекаря). Поцікавилась у директора Валентини ШИШКІНОЇ, чия ж заслуга, що навкруги така охайність, блиск. І почула у відповідь: Тетяни КОСТЮЧЕНКО. Прізвище не нове, читала декілька публікацій в «Рабочем слове», підписаних Костюченко Тетяною. І вони мені подобались.


  Фото з сімейного архіву Т. КОСТЮЧЕНКО

  І ось я з нею зустрілася. Приємна, усміхнена, якась домашня. Карі очі тепло виблискують на круглому рум’яному обличчі.

  - На залізниці я працюю вже 23 роки. Моє дитинство пройшло не в «залізничній» родині, хоча сталева магістраль у моєму житті завжди займала певне місце, - розповідає Тетяна Дмитрівна. - Маленькою дівчинкою часто їздила з матусею до Малинського дослідно-експериментального заводу, а тому мені було дуже цікаво купляти квитки в касі. І хоча з Головок до Малина відстань невелика, мені дуже подобалось дивитися у вікно, спостерігати за роботою колійних працівників. Поступово шкільна мрія стати товарознавцем змінилась на цілком осмислену - бути квитковим касиром.

  У 1991 р. Тетяна почала працювати на залізниці. Спочатку була квитковим касиром ст. Головки, з роками набула досвіду, стала старшим. Але невдовзі каси ліквідували, довелося певний час працювати роз’їзним касиром, а з часом і провідником. Та роботи Тетяна ніколи не боялася, бо твердо знала, що «добре там - де нас немає».

  Життя тривало. Непомітно підростала донечка Карина, яка потребувала все більше уваги, любові, спілкування з матусею. Отже, за сімейними обставинами довелося перевестися до БНіТ м. Коростеня.

  - Ніскільки не жалкую. Працювати завжди потрібно не за страх, а на совість, - посміхається Тетяна Дмитрівна. - А ще мене дуже радують успіхи донечки, яка зростає справжньою людиною - чесною, справедливою, цілеспрямованою.

  Дивлячись на цю милу жіночку, подумала про себе, що у неї і не може в житті бути погано, бо вона оптимістка і життєлюбка.

  Віолетта ЧУМЕЛЬ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05