РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41-42 (31 жовтня 2014) 

 • Залізничники та медики не обіцяють, а роблять добрі справи

  Поспішати на допомогу переселенцям зі Сходу України це для нас, залізничників, не лише прояв співчуття до ближнього. Це моральний обов’язок робити добро тим, хто дивився в обличчя смерті. Тим, хто бачив, як руйнується під «градами» і «смерчами», мінами і снарядами цілий світ. Діти, жінки, чоловіки поважного віку… Донецьк, Луганськ, Щастя, Горлівка, Ровеньки. Звідти вони квапились. Якнайшвидше.


  Користь - від добрих справ! Медсестри лінійної поліклініки ст. Житомир та головний лікар Валентина ПАХНЮК (у центрі)

  Шлях до санаторію «Тетерів», що у Коростишеві, проторено ще на початку літа. Впродовж останньої поїздки у багажнику та на задньому сидінні службового автомобіля начальника адміністративної служби - помічника начальника столичної магістралі Олексія КОНОВАЛА було тісно від пакунків з ліками, предметами дитячої гігієни, іграшками. Вивантажували під уважними поглядами місцевої малечі. Дуже подобаються дітлахам яскраві подарунки.

  У цей же час із Хмільника сюди ж на околиці Коростишева мчала вантажівка, яку було завантажено так необхідними для мешканців «Тетерева» овочами та фруктами. За ініціативи головного лікаря Медичного центру реабілітації залізничників Віктора ПІКУША, тепер уже вдруге було доставлено благодійний вітамінний вантаж. Що ж, попереду зима, тож і така допомога потрібна.

  Як виявилося, не лише таким чином відбувається благочинна акція. У кабінеті головного лікаря санаторію знайомимося із головним лікарем лінійної поліклініки ст. Житомир Валентиною ПАХНЮК. Виявляється, десять медичних сестер цього закладу почергово працюють у «Тетереві».

  - В істинному смислі цього слова благодійність, як співчутлива допомога, ведеться ще з часів християнства. Тому що віра у Всевишнього проповідує любов до ближнього, - ділиться думкою Валентина Іллівна. - А наші сестри милосердя щодня поспішають за сорок кілометрів від Житомира до «Тетерева». Повірте, ні від однієї із моїх колег не чула жодних слів на кшталт не поїду і край. Для нас ця діяльність має не менш важливе значення, ніж для людей, які отримують медичну допомогу. Медсестри лінійної поліклініки станції Житомир. Дякую їм від щирого серця. Ганна АНТОЩУК, Людмила ГАЛИЦЬКА, Лариса ГАМКРЕЛІДЗЕ, Лариса ЗАБРОДСЬКА, Олена КРАСІНСЬКА, Оксана МУЛЬТАН, Ніла ПАНЧЕНКО, Тетяна РИХЛЮК, Світлана СЕВЕРИНОВА, Світлана ШАВЛОВСЬКА завжди йдуть на допомогу.

  Згодом, коли у довірливій бесіді із медсестрою терапевтичного кабінету Оксаною Мультан розпитуватиму про те, як тимчасово переселені мешканці Донбасу відгукуються на її старання, Оксана Леонідівна відповість, що жодних ексцесів не було. Її турбує зовсім інше. На дворі пізня осінь, а у корпусах санаторію холодно. З’являються хворі на застуду. Тож роботи медикам додається.

  Тепер про таке: ще на маківці літа керівництво державного підприємства «Коростишівське лісове господарство» пообіцяло директору санаторію «Тетерів» завезти дрова. Це при тому, що тоді про нові котли для опалення кожного корпусу мови не йшлося. Зараз котли змонтовано. А лісоруби, що по сусідству із санаторієм, як казав один сатирик, ще жодного дуба не врізали. Тобто про паливо, яке так необхідно тимчасовим переселенцям, були лише обіцянки. Щось нагадує анекдот про депутата, який обіцяв переобіцяти те, що обіцяв перед попередніми виборами.

  Перші благодійні фонди та організації з’явилися при храмах і монастирях. Їхньою метою було надати незаможним їжу, одяг і на якийсь час притулок. Щось подібне відбувається у «Тетереві». Єдине але. Залізничники, залізничні медики не обіцяють, а роблять добрі справи. А лісове братство з Коростишева - все з точністю до навпаки.

  На вході до лінійної поліклініки ст. Житомир побачив цікаву цитату із вірша М. Владимова: «Быть крепче хотите? Моложе - хотите? Хотите на свете прожить больше дней? На службу - ходите, со службы - ходите, ходите, ходите, ходите бодрей!». Схоже, керівництво Коростишівського лісгоспу так і робить.


  Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05