РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41-42 (31 жовтня 2014) 

 • Чотири хвилини «про запас»

  Серйозним іспитом щодо визначення професійної майстерності залізничників Козятинського залізничного вузла стали планові навчання працівників відбудовного поїзда №3481. Кріт того організатори залучили до навчань відповідні структурні підрозділи залізниці. За легендою навчань на шостій колії Одеського парку станції стався умовних схід з рейок двох колісних пар одного з піввагонів з вантажем.

  Сигнал про «аварію» надійшов о 12.55, а вже за тридцять чотири хвилини на місце події прибув відновний поїзд, працівники якого й приступили до її ліквідації. Задіяно тягову техніку та гідравлічне обладнання для підйому вагонів, що зійшли з рейок. Наслідки «аварії» ліквідовувалися у взаємодії з працівниками інших залізничних підрозділів.

  Разом з тим на навчаннях відпрацьовувалися питання оповіщення та прибуття на місце події керівників підрозділів та залучених на навчання працівників, їхні дії на кожній стадії.

  За оцінкою керівника навчань - начальника Козятинської дирекції залізничних перевезень Василя БУЦЕРОГИ головну мету навчань досягнуто. Всі нормативи витримано. Не було збоїв й у роботі техніки. Стосовно дій всіх задіяних підрозділів, то вони були професійними. Вже за годину та двадцять хвилин після отримання сигналу про «аварію» її наслідки було ліквідовано.

  Подібні планові навчання вже найближчим часом буде проведено й на інших залізничних вузлах Козятинської дирекції.


  ВІД РЕДАКЦІЇ

  У телефонній розмові із начальником відбудовного поїзда №3481 Юрієм ЛАВРИНЧУКОМ з’ясували, що він задоволений кваліфікацією підлеглих. 18 робітників знають власну справу на відмінно. Приміром, замість 20-хвилинної операції з розвантаження тягової техніки, бульдозеристи Ігор СКОМАРОВСЬКИЙ, Григорій ПОЛІЩУК, кранівник Ігор СЛОБОДЯНИК та інші умільці вправилися за 16 хвилин. За екстремальних умов, які можуть виникнути на лінії чотири хвилини «про запас» чималу користь можуть принести.

  На фото: під час навчань на станції Козятин.

  Фото Анатолія КОНДРАТЮКА

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05