РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41-42 (31 жовтня 2014) 

 • І для себе будують, і підшефним допомагають

  Залізничні будівельники не сидять без роботи за будь-якої пори року, та й за усілякої погоди. Попит на їхні послуги є практично у кожному відокремленому структурному підрозділі нашої залізниці. Це добре розуміють у Жмеринському будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні (БМЕУ-3), яке очолює Валерій МИХАЛЬЧИШИН. Тому у першому півріччі поточного року цей трудовий колектив старався провести ремонтні та й будівельні роботи на якомога більшій кількості об’єктів. І їхня старання себе виправдало. За результатами галузевого змагання він посів почесне третє місце серед усіх БМЕУ Укрзалізниці. За що й отримав Почесний диплом та грошову винагороду.

  І це цілком заслужено, адже жмеринські залізничні будівельники приклали чималих зусиль і виконали чимало будівельних та ремонтних робіт протягом шести місяців поточного року. Про окремі із них ми уже розповідали у публікаціях нашого часопису.

  Зауважимо, що на балансі БМЕУ-3 перебуває 65 вокзальних споруд, 42 пасажирські павільйони, 37 постів електричної централізації, 127 пасажирських та 76 вантажних платформ, 21 водогінна вежа та 32 насосних станції і 134 кілометри водогонів, через які забезпечуються понад десять тисяч споживачів водопостачання, 250 структурних підрозділів залізниці та інших підприємств. А коли говорити про їх розташування, то вони охоплюють усі напрямки сталевих магістралей, що розташовані у підпорядкуванні Жмеринської дирекції залізничних перевезень. А це дільниці Жмеринка - Волочиськ, Жмеринка - Кордишівка, Жмеринка - Могилів-Подільський, Жмеринка - Журавлівка, Вінниця - Гайсин, Гречани - Кам’янець-Подільський, Гречани - Старокостянтинів - Калинівка ІІ…

  Серед цих споруд зазнали оновлення вокзальні комплекси на ст. Старокостянтинів І, ст. Сербинівці та деякі інші.

  - Немало наші фахівці протягом першого півріччя трудились і на «чужих», тих, що не перебувають на нашому балансі, об’єктах, - розповідає Валерій Миколайович. - Так вони провели ремонт виробничих цехів у моторвагонному депо на ст. Фастів, вагонній дільниці на ст. Київ-Пасажирський. Провели ремонт побутових приміщень лабораторії дефектоскопії на ст. Дарниця. А також трудились на деяких інших залізничних об’єктах. Зокрема у місті Вишневе, що поруч із Києвом, спорудили трансформаторну підстанцію та провели облаштування зовнішніх мереж для майбутнього житлового будинку.

  Втім підлеглі Валерія Михальчишина працювали й на спорудах інших підприємств.

  Варто зауважити й на те, що залізничні будівельники із Жмеринки потрудились й у спорудах Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини. І це не випадково. Адже протягом декількох останніх років трудовий колектив Південно-Західної залізниці опікується цим сиротинцем, де перебувають найменші діти у віці - практично від народження до декількох років.

  Над виконанням цих завдань працював увесь трудовий колектив БМЕУ-3, який об’єднує вінницьку, жмеринську, хмельницьку виконробські дільниці, а також деякі інші підрозділи. А це не одна сотня фахівців. Однак у цьому чисельному колективі є й ті, хто прикладав найбільших зусиль. Серед таких керівник цього відокремленого структурного підрозділу назвав будівельних столярів Андрія КОЗУЛЮ та Павла КИЧАКА, маляра Тетяну ПШЕНИЧУК, муляра Романа ГОЛІШЕВСЬКОГО, машиніста автомобільного крана Сергія НІМАКА, водія вантажівки Анатолія ШАРАВСЬКОГО. Кожен із цих фахівців має чималий трудовий стаж, у тому числі й роботи на залізниці, неодноразово заохочувався керівництвом. Словом, є взірцем у роботі для інших.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05