РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 41-42 (31 жовтня 2014) 

 • Начальник механізованої дистанції вантажно-розвантажувальних робіт Василь БАБЧУК: «Вантажимо усе, що дозволено перевозити залізницею»

  Механізована дистанція вантажно-розвантажувальних робіт (МЧ-3), яку очолює Василь БАБЧУК, - одна із найбільших в Укрзалізниці. Її підрозділи охоплюють практично всю столичну магістраль. Функціонують у Вінницькій, Житомирській, Київській, Сумській, Хмельницькій та Черкаській областях. Однак не лише це її вирізняє серед аналогічних залізничних структур. За результатами роботи у першому півріччі нинішнього року цей трудовий колектив посів почесне друге місце у галузевому змаганні Укрзалізниці. Колектив нагороджено Почесним дипломом та відповідною грошовою премією. Тож привід для зустрічі із кореспондентом є суттєвим.

  Які показники в роботі стали вирішальними? - запитую керівника підрозділу.

  - Загальний обсяг вантажопереробки за І півріччя 2014 року, при плані 766,3 тис. тонн, склав 785,7 тис. тонн, що на три відсотки більше, ніж передбачалось, - зазначив Василь Васильович. - А загальний обсяг робіт у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився на 140,2 тис. тонн, що складає 122 відсотки. Найкращих показників досягли колективи виробничих дільниць у Коростені, на чолі із звільненим бригадиром Віталієм КОВАЛЬЧУКОМ; у Вінниці, під керівництвом начальника дільниці Сергія ЄФРЕМЕНЮКА; у Полонному, де дільницю очолює Валентина МЕЛЬНИК; у Білій Церкві, де начальником дільниці Іван ШКОРАНДА. А найбільше зростання обсягів вантажопереробки - на 119 тис. тонн, порівняно з минулим роком - відбулось у Калинівці. Тут колектив очолює звільнений бригадир Ольга САМСОНЮК. Добре попрацювали на дільницях у Хмільнику, Закупному, де звільненими бригадирами працюють Анатолій СЕНИК та Володимир КУЧМА, а також і на деяких інших. Протягом півріччя ми вантажили та вивантажували практично усе, що дозволено перевозити залізницею. Щоправда, здебільшого це були деревина та будівельні матеріали.

  З подальшої розмови із керівником дізнався, що його підлеглі заробляли кошти для залізниці не лише за рахунок переробки вантажів.

  Чималі прибутки принесла оплата за послуги вагового господарства. Причому вони також зросли на три відсотки порівняно із плановим завданням та аналогічним періодом минулого року. А це завдяки тому, що було додатково прийнято на обслуговування 35 залізничних ваг, 5 із яких - у Київській дирекції залізничних перевезень, а решту - у сторонніх власників. У цій роботі відзначились Олексій НОСЕНКО - ревізор вагової дільниці з Конотопа, Михайло ШАРКИЙ - майстер виробничої дільниці зі Жмеринки, Віталій МАЛИНОВСЬКИЙ - машиніст вагоперевірочного вагона з Коростеня, Валентин КЛІМОВ - слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (ст. Козятин).

  Ще одним джерелом отримання доходів стало надання послуг з ремонту техніки та механізмів, які використовуються для вантажних робіт. Вони також зросли і поповнили скарбницю столичної магістралі. Найбільше таких робіт виконано у майстерні Жмеринської дистанції, яку очолює Микола ГЕДЗ. Його нагороджено у 2010 р. почесним знаком «Відмінник Південно-Західної залізниці», а працює у нашій галузі ще з 1966 р. Свій внесок у цю справу зробили майстер з експлуатації та ремонту машин і механізмів Коростенської виробничої дільниці В’ячеслав КАЦОВЕЦЬ, який отримав таку ж відзнаку у 2012 р. А також водій автокрана Юрій СВИСТУНОВ, який два роки тому отримав іменний годинник від генерального директора Укрзалізниці. Водій вантажівки Віталій ГРЕСИК отримав того ж року звання «Кращий працівник залізничного транспорту України».

  Коли ж назвати тих, хто складає трудову славу цього великого колективу і має відзнаки, варто згадати також Сергія ЄФРЕМЕНЮКА, якого минулого року було нагороджено медаллю «Кращому працівнику Південно-Західної залізниці» і який має залізничний стаж 22 роки. А також Ольгу Самсонюк, яка трудиться вже 32 роки, а у 2010 році стала володаркою почесного знаку «100-річчя Південно-Західної залізниці». Завдяки старанній праці цих залізничників та й їхніх колег трудовий колектив МЧ-3 й посів почесне друге місце у галузевому змаганні. Та принагідно нагадаю, що підлеглі Василя Бобчука два роки тому були й переможцями. Думається, що й у подальшому вони здобуватимуть перехідний прапор та першу премію, адже у них є чималий трудовий потенціал, старанність та прагнення до досягнення ще вищих показників у роботі.


  ВІД РЕДАКЦІЇ

  Наш кореспондент Н. Лисиця за власною творчою звичкою розповів лише про будні колективу механізованої дистанції. Але, як відомо, не лише роботою живе людина.

  У розмові із інженером з охорони праці Анатолієм ГРЕЙЦЕМ з’ясували, що за ініціативи профкому підрозділу у вільний від роботи час тут полюбляють подорожувати. Нещодавно відвідали Вінницю, збираються у мандрівку до Львова. А ще серед працівників МЧ чимало театралів. Під час гастролей Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької залізничники відвідали цікаву виставу.

  Опера Миколи Лисенка за однойменною п’єсою Івана Котляревського «Наталка Полтавка» у виконанні співаків зі Львова є незабутньою.

  Як сказав у розмові голова молодіжної Ради МЧ Жмеринка Михайло ШАРКИЙ, кожному з глядачів - колег М. Шаркого - сподобалась мудра простота, ясність, гармонійна єдність усіх музичних виступів.

  Між іншим, довелося дізнатися: Михайло Шаркий залучає молодь свого підрозділу до спорту. Сам віддає перевагу футболу та волейболу. А його колега В’ячеслав КОСТИШИН - змаганням зі штанги та гирі. Окремо згадали і про володаря сертифікату на кубок України з пауерліфтингу в окремих вправах та в багатоповторному жиму Олександра НАНОВСЬКОГО.

  Чим більше ми спрямовуємо власні устремління до формування позитивних рис характеру, певен незвільнений голова профкому, інженер охорони праці Анатолій ГРЕЙЦЬ, тим сильнішим є наш зв’язок із факторами, що обумовлюють справжнє щастя і добробут.

  Підготував Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05