РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40 (17 жовтня 2014) 

 • Спасибо за спасение!

  В жизни каждого человека наступает момент истины. Касается ли это работы, семьи или здоровья.

  Безгранично благодарна коллективу гинекологического отделения Дорожной клинической больницы (ДКБ) №1 ст. Киев Юго-Западной железной дороги, спасшему мне жизнь, как ни высокопарно это звучит.


  Врачи-гинекологи Людмила ГОНЧАРОВА, Елена КОРОБКО, заведующая отделением Лариса ШВЕЦ и Светлана ДЕДЕНКО.
  Искренняя улыбка и высококвалифицированная помощь - нашим женщинам!

  Коллектив ДКБ-№1 отнёсся ко мне с заботой и открытым сердцем самого родного человека. Не различая дня и ночи, проявили душевное отношение заведующая отделением Лариса Илларионовна Швец, врачи Татьяна Дмитриевна Шикера, Елена Николаевна Коробко. Иногда, когда не было даже маленькой ниточки надежды, они самоотверженно боролись за мою жизнь. Их высокий профессионализм, преданность делу и клятве Гиппократа сотворили чудо. Я выжила и живу! Это поймет тот, на ком лежит ответственность за подрастающую дочь и старенькую маму.

  Сердечное спасибо врачам и медсестрам, не оставившим меня в дни тяжелых испытаний. Хвала их рукам, знаниям, человеческим качествам. Спасибо всему персоналу, который не жалел сил и доброты. Желаю, чтобы ваш благородный труд ценили по достоинству. Низкий Вам поклон!!! Спасибо за спасение!!!

  С уважением,

  Валентина КРАЙТОР,

  чергова по станції Петра Кривоноса

  ***

  Шановна редакціє «Рабочего слова»!

  Я - пенсіонер, ветеран праці з 52-річним стажем. Відпрацював на Південно-Західній залізниці на різних посадах, передплачую Вашу газету і з великим інтересом її читаю.

  Звертаюсь до Вас із проханням надрукувати сердечну подяку та низький уклін Людині з великої літери, лікарю від Бога - завідуючому хірургічним відділенням вузлової залізничної лікарні ст. Жмеринка Валерію Миколайовичу КАПШУКУ.

  За період обстеження в хірургічному відділенні я спостерігав, що Валерій Миколайович Капшук однаково уважний до всіх пацієнтів, незважаючи на вік, професію, соціальний статус. Добрий, тактовний, чуйний, привітний, завжди можна отримати від нього вичерпні консультації. Здається, що він навіть живе на роботі - і у вихідні, і в свята клопочеться біля пацієнтів. Приємно вражає, що у наші бездушні часи є такі чудові лікарі, справжні рятівники людей. До мене приєднуються сотні врятованих ним пацієнтів.

  Велику сердечну подяку хочу висловити також усім працівникам відділення, а саме: лікарям-хірургам, старшій медичній сестрі Н.М. Сорокіній і її помічниці Марині, черговим медсестрам, санітарам.

  Через газету «Рабочее слово» велику подяку хочу виразити ендокринологу Т.П. Блащук, дільничному терапевту Л.В. Гриценко, кардіологу Г.М. Михайлову, окулісту Н.М. Урбановській. Низький уклін Вам за добре серце, професійність, високий лікарський талант!

  Нехай Ваші талановиті руки дарують радість життя, веселять віру у зцілення!

  Нехай клятва Гіпократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

  Із повагою,

  ветеран праці Петро ДЕМЧЕНКО

  і багато інших ветеранів - пацієнтів м. Жмеринка

  P.S. Неможливо не згадати за прекрасний колектив доброзичливих працівників лабораторії, які якісно і добросовісно виконують свої обов’язки.

  Фото Алексея ЧУМАЧЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05