РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (10 жовтня 2014) 

 • Разом ми - сила!

  Ледь як місяць пройшов з початку навчального року, а у навчальних закладах України повним ходом тривають патріотичні акції. Гідне місце у цій спільній справі займає і Щорська районна гімназія, яка завжди відрізнялася не тільки високою якістю навчання, але й на належному рівні організованою громадською роботою, яка згуртовує учнів, допомагає їм розкрити свій творчий потенціал та проявити найкращі людські якості.

  Так вже наприкінці минулого навчального року гімназисти із творчим запалом малювали плакати «За єдину Україну», тим самим проявивши себе юними патріотами, які нікому не дозволять скривдити нашу Батьківщину. А з перших днів поточного навчального року у Щорській гімназії розпочалися акції на підтримку бійців АТО, які захищають рідну землю. Примітним є той факт, що діти у масових заходах беруть участь абсолютно добровільно та свідомо. І хоча домашніх завдань зовсім мало, вони замість того, щоб за вільного часу поганяти м’яча чи подивитися мультик, до ночі творять може трішки наївні, але такі щирі малюнки бійцям АТО, пишуть, старанно виводячи слова, солдатам листи, щоб хоч якось підтримати звитяжців. Взагалі, на тлі останніх подій спостерігаю, як швидко подорослішали наші діти, гірко усвідомлювати, що війна відбирає в них дитинство.

  А буквально днями відбувся збір передач для відновлення здоров’я у поранених наших солдатів, які нині перебувають на лікуванні у Чернігівському госпіталі. Незважаючи на величезних розмірів рюкзаки з підручниками, учні завзято несли у школу пакунки з фруктами, соками… Чого там тільки не було. А ще - у пакети було вкладено листи з побажаннями про швидке одужання, малюнки, дитячі вироби.

  Вважаю, що організація та проведення акцій відіграє неабияку роль у вихованні патріотичного духу у підростаючого покоління. Я глибоко переконана, що перемога - це спільна справа. Звичайно, на передову йдуть лише рішучі, сміливі, сильні, яким дозволяє і вік, і здоров’я. Ми молимося за них, розуміємо, що вони стоять у борні за всіх нас. Тому і в тилу ми ні у жодному разі не повинні розслаблятися. Нам необхідно бути свідомими, згуртованими громадянами України. Кожен з нас повинен запитати у себе: «А що особисто я та моя родина зробили для перемоги?». Якщо нічого, то чи є я справжнім патріотом, гідним сином рідної неньки України? Вважаю, що навіть маленький внесок кожного мешканця країни у спільну справу є вагомим та значущим. Тільки разом ми зуміємо наблизити День Великої Перемоги, День нашої української звитяги за свою незалежність, який буде найголовнішим святом, і який ми обов’язково відсвяткуємо, адже добро завжди перемагає зло! Борімося! Поборемо!

  Анна ПОЛЮШКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05