РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (10 жовтня 2014) 

 • Знайшов дефект - унеможливив катастрофу

  Днями із Котовського вагонного депо (Одеська залізниця) отримано приємну звістку про те, що команда оглядачів-ремонтників Південно-Західної залізниці здобула «бронзу». Павло САНДУГЕЙ (третє місце у командному заліку), Сергій КОЗАЧЕНКО (обидва працюють у Козятинському вагонному експлуатаційному депо) та Максим БЕЗПАЛИЙ із Конотопського вагонного експлуатаційно-ремонтного депо.

  На думку помічника начальника галузевої служби вагонного господарства Олександра КОТКОВСЬКОГО, командний успіх був закономірним, адже кожний оглядач-ремонтник діяв фахово.


  Павло САНДУГЕЙ - кращий оглядач-ремонтник не лише у Козятині.

  Вміти слухати букси колісних пар - справа не з простих. В ідеалі звук від удару повинен бути протяжливим і дзвінким. У випадку несправності після першого «тук» елемента, що перевіряє зсередини, донесеться відповідний удар, що буде ледь розрізнимим на тлі станційного шуму. Тому доводиться постійно й уважно прислухатися. Внутрішній, глухий «тук», як правило, означає, що в буксі бовтається гайка, яка відкрутилася. При ударі молотком вона ледве відскакує від кришки, а потім б’ється об метал з характерним звуком. Маленька гаєчка, здавалося б, дріб’язок, але вона здатна привести до заклинювання колісної пари, що у свою чергу може обернутися гарячим зламом шийки осі. Сумний результат передбачуваний - катастрофа.

  Між іншим, Олександр Котковський продемонстрував трофей, який команда привезла як сувенір із Котовська. Сяючий відшліфований молоток оглядача-ремонтника зайняв достойне місце у… шафі О. Котковського. А що ж в службі оглядати?! - резонно відмічає Олександр Миколайович. Як там не є, а добра річ має знати своє місце.

  Такої ж думки технічний інспектор з праці Дорпрофсожу Андрій ОВСІЄНКО, який також відвідав Котовськ у якості представника колективу столичної магістралі.

  Редакція поздоровляє призерів конкурсу. Бажаємо нових успіхів Павлові Сандугею, Сергію Козаченку та Максиму Безпалому. Наступного конкурсу варто «воювати» за перші місця!

  Іван СОТНИКОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05