РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 38 (3 жовтня 2014) 

 • Гарантія стабільності

  На початок вересня 2014 р. служба кадрової та соціальної політики Південно-Західної залізниці видала направлення для працевлаштування 186 випускників вищих навчальних закладів. Учорашні випускники, після закінчення вишів, сьогодні оформлені на роботу і вже працюють у підрозділах столичної магістралі. Починаючи з кінця червня, вони проходили співбесіди та тестування в службі кадрів залізниці.

  На цей час найбільше працевлаштовано спеціалістів у наступні галузеві служби: колії - 60, 43 - сигналізації та зв’язку, 18 - локомотивного господарства. У Київській дирекції залізничних перевезень одержали «прописку» 40 чоловік. Вони підтверджують професійну придатність на посадах комерційних агентів, операторів при чергових на станціях.

  Поза цим 15 кращих випускників Державного економіко-технологічного університету транспорту (ДЕТУТ) було працевлаштовано на інженерні посади на основі двостороннього договору.

  За кожним молодим спеціалістом, які вже сьогодні влилися до колективів дирекцій, галузевих служб, закріплено наставників, які надають йому необхідну допомогу в якнайшвидшому оволодінні необхідними виробничими навичками.

  Водночас багато хто із сьогоднішніх студентів проходить виробничо-технологічну практику в підрозділах столичної магістралі. Так, у липні 2014 р. на Південно-Західній залізниці практику пройшли 180 студентів вищих навчальних закладів, з них 25 працювали на оплачуваних робочих місцях.

  Окрім цього підготовкою молодих фахівців у залізничній галузі займаються практично з першого курсу. Одним із важливих напрямків, на думку кадровиків, є підготовка молодих фахівців за цільовою програмою. Майже 10 років тому залізничники звернулися до Кабінету Міністрів України із пропозицією: 50% держзамовлення формувати за рахунок представників районних центрів та сіл. Це робилося для того, щоб абітурієнти з регіонів могли конкурувати з молодими людьми з набагато кращою підготовкою з великих міст та столиці. Відтоді кадровики столичної магістралі набирають цільовиків із найвіддаленіших куточків залізниці з умовою, що по закінченні навчання молоді фахівці повернуться на роботу в рідний населений пункт. Цьогоріч таких - 83. Таким чином молоді фахівці одержують гарантії щодо працевлаштування, заробітної плати й соціального пакету, а залізниця - працівників на віддалених станціях.

  За словами начальника служби кадрової та соціальної політики Алли ДРОНОВОЇ, стати висококваліфікованим фахівцем можна, здолавши всі кар’єрні сходи, починаючи від робочих спеціальностей і закінчуючи керівними посадами, з бажанням удосконалюватися, а не зупинятися на досягнутому. «Наше головне завдання сьогодні - щоб у ціні були саме знання, уміння й сумлінне ставлення до роботи кожного молодого фахівця. Щоб кожний студент був упевнений: якщо прикладе максимум зусиль, то зможе зайняти бажане робоче місце. Це стосується й переміщень кар’єрними сходами», - підкреслила начальник служби кадрової та соціальної політики.

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05