РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 38 (3 жовтня 2014) 

 • Чи будемо з теплом?

  Ще років вісім - десять тому на залізниці активно проводилися роботи з переведення котелень з твердих видів палива на більш економне - газове. На Козятинській дирекції залізничних перевезень майже кожну четверту котельню вже переведено на газ. Здавалося, результати такої роботи можна вважати задовільними. Однак останнім часом з постачанням газу у країну виникли суттєві проблеми. Для споживачів ціна на нього значно виросла.

  Тож зараз ще потрібно поміркувати, аби стверджувати, чи дійсно опалення будівель газовими котельнями стане економнішим, ніж тими, що працюють на інших видах палива. Саме з цього питання розпочалася розмова нашого кореспондента з головним інженером Козятинської дирекції залізничних перевезень Геннадієм ХРАБАНОМ.

  - Через проблеми з постачанням газу та значним ростом ціни на нього стає зрозумілим, що опалювальний сезон буде для нас непростим, - погоджується мій співрозмовник. - Тому щоб хоч якось упередити небажані наслідки цього, ми потурбувалися про те, щоб на тих котельнях, де можна замінити газ на інші види палива, провести таке переобладнання ще до початку опалювального сезону.

  - І багато у вас таких котелень?

  - Сьогодні поки що дві - на станціях Сухоліси та Ольшаниця. Будемо переобладнувати їх на електроопалення. Думаю, що за місяць-півтора впораємося з усіма роботами.

  - І скільки це коштуватиме?

  - За нашими розрахунками такі роботи нам обійдуться у 250 тисяч гривень. Ці питання вже погоджені, тож проблем із фінансуванням не буде.

  - А як плануєте бути із забезпеченням на інших станціях, де котельні працюють на газу?

  - Готуємось і там. Проводяться ревізії систем опалення. Наші фахівці комісійно визначають, чи є необхідність опалювати всі будівлі та приміщення. Можливо, деякі з них можна законсервувати на зиму. Ми думаємо про це. Ну й, звісно, будемо утеплювати вікна, двері. За можливості замінювати їх на пластикові, які краще зберігають тепло.

  - Проблем з твердим паливом немає?

  - Думаю, що ні. Сьогодні ми завезли вже третину необхідного нам вугілля. Крім того, заготовляємо і необхідні запаси дров. На кожну котельню плануємо заготовити не менше 10 кубометрів. Тут ми плідно співпрацюємо з нашими будівельниками (БМЕУ-2) та працівниками дистанції лісонасаджень. У хід йде як деревина з лісонасаджень смуги відведення, так і деревина з тих старих будівель, які розбираються та зносяться. Котельні, що працюють на твердому паливі, на нашій дирекції складають рівно половину від загальної кількості. Це багато. Однак варто зазначити, що саме вони найменше нас турбують у питанні забезпечення теплом. А от з газом, думаю, будуть перебої. І від нас тут мало що залежить. Та будемо сподіватися на краще.

  Вже наступного року, аби зменшити залежність від газу, ми плануємо ще декілька наших котелень переобладнати на електроопалення. Необхідну заявку на електрокотельні ми вже підготували.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05