РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 37 (26 вересня 2014) 

 • У День міста ЖИТОМИРЯНИ освідчувалися В ЛЮБОВІ 95-ій бригаді

  У цей день мешканці провели телеміст із Слов’янськом, де перебувають воїни-земляки. Цьогоріч День міста Житомира проходив під сумним знаком проведення антитерористичної операції на сході країни, тому святкові заходи було відмінено, не було гучних концертів та феєрверків. Але програма відзначення 1130-річчя Житомира все одно була цікавою, патріотичною. У приміщенні Житомирського академічного музично-драматичного театру підсумували результати традиційного конкурсу-рейтингу популярності «Гордість міста». В більшості номінацій було нагороджено, перш за все, наших військовослужбовців, котрі виборюють незалежність і цілісність України на її східних кордонах.


  Телемарафон у житомирі.

  У номінації «Захисник року» серед військових підрозділів заслужену перемогу здобула 95-та Житомирська окрема аеромобільна бригада. А серед окремих військовослужбовців таку відзнаку отримав командир 1-ї аеромобільно-десантної роти 1-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї бригади капітан Олег БУТНИЦЬКИЙ. Нагадаємо, що за мужність і героїзм, проявлені в боях, капітана О. Бутницького було нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

  Кращим лікувальним закладом визнано Житомирський військовий госпіталь, а найкращим лікарем - підполковника медичної служби, начальника медичної служби 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади Віктора ІВЧУКА, котрий під час бойових дій отримав важке поранення.

  Ще одним заходом, про який варто розповісти, став телемарафон «95-та, ми з вами!», який глибоко схвилював душі житомирян. Десантники зібралися в будинку культури у місті Слов’янськ разом із житомирськими журналістами, а в рідному місті на вулицю Михайлівську завітали сотні земляків, аби привітати та підтримати героїв. Протягом двох годин мешканці Житомира та військові окремої 95-ої аеромобільної бригади мали змогу спілкуватися в прямому ефірі. Декілька сотень звитяжців зі Слов’янська вийшли на прямий зв’язок, у цей час житомиряни, здебільшого дружини, матері та діти наших бійців висловлювали слова вдячності та підтримки, а ще свої зізнання у почуттях та очікування на їх швидке повернення додому.

  Телемарафон подарував можливість рідним привітати одне одного та поспілкуватися. Адже багато сімей не бачилися зі своїми батьками, чоловіками та синами ще з березня, коли пройшла перша хвиля мобілізації. Дві години тривало емоційне спілкування з бійцями 95-ої бригади. Передати привіт, висловити підтримку, побажати найшвидшої перемоги та повернення додому прийшли не лише близькі військових, але й просто небайдужі люди. До закінчення телемарафону у Житомирі кількість учасників зросла на кілька сотень, адже пройти повз не міг ніхто.

  Сьогодні Житомирська окрема 95-та аеромобільна бригада стала еталоном мужності та героїзму. Мешканці Житомира розуміють, що для її бійців, які перебувають на передовій, вкрай важлива підтримка в першу чергу від житомирян, від своїх земляків. Від цього залежить настрій, з яким вони йдуть у бій. Отож своїми емоціями, душевним поривом зігрівають та підтримують їх. Житомирщина сьогодні об’єдналася, як одна сім’я, і постійно допомагає нашим військовим. Адже усі житомиряни та жителі області понад усе прагнуть миру й чекають своїх рідних та земляків здоровими й живими додому. Про це вони говорили під час телемарафону на День міста. А ще того дня його учасники всі разом, і у Житомирі, і в Слов’янську, співали гімн. І разом вирішили, що справжнє свято для всіх буде тоді, коли наші воїни живими і здоровими, з перемогою повернуться додому.

  Оксана КЛИМЧУК, Фото із сайту Житомирської міської ради
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05