РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 36 (19 вересня 2014) 

 • Віталій АНДРІЯШ: «Рекорд наш!»

  Можу посперечатися будь з ким: кількість кілометрів, які здолав протягом трудової біографії машиніст локомотивного депо ст. Київ-Пасажирський Віталій АНДРІЯШ, жоден статистик не зможе підрахувати. Між іншим, нехай не намагаються любителі цифр обчислити кількість ривків та штовхань, які майстер міжнародного класу із гирьового спорту Віталій Андріяш зробив протягом своєї спортивної кар’єри.


  Скупий на слово Віталій Віталійович, днями завітавши до редакції не з пустими руками, а з дипломом, поділився приємною новиною. Нещодавно встановлено рекорд України. В. Андріяш разом з групою спортсменів у категорії «Масові заходи і марафони» потрапив до Книги рекордів України. У благородній і чесній боротьбі Віталій Віталійович до Дня фізкультурника, що відзначався минулої неділі, взяв участь в акції «Ривок до миру». Все як завжди? І так, і ні. 24 кілограми - вага гирі, 54 роки - вік, який аж ніяк не лякає мого сьогоднішнього героя.

  Пригадалися у зв’язку із цією неоднозначною перемогою рядки із пісні на слова Миколи Добронравова:

  «Будет небесам жарко!»

  Сложат о героях песни.

  В спорте надо жить ярко,

  Надо побеждать честно!

  Замерли вокруг люди,

  Светятся экраны теле…

  Верьте, что рекорд будет!

  Знайте, мы близки к цели!»

  Віталій Андріяш ще одну ціль подолав разом із своїми товаришами по спорту. Уявіть, згідно із правилами змагань потрібно було рвати гирю щохвилини правою, потім лівою рукою. І це без опускання півторапудовки на поміст. Гиря передавалася з рук у руки кожного спортсмена. У результаті команда, що у підсумку підняла 100 тонн, в якій брав участь і Віталій Віталійович, зробила, увага, 4167 підйомів. І це протягом 2 годин 48 хвилин. За простих арифметичних дій можна стверджувати, що кожний ривок «тягнувся» протягом деяких десятків секунд. Командна атака на метал? Що ж і це є беззаперечним фактом, про що свідчить відповідний диплом. Майстер спорту України Дмитро ЧЕРНЕНКО, президент Союзу гирьового спорту України Валентин БЕРЕБЕНІЧУК, майстер міжнародного класу Віталій АНДРІЯШ та майстер спорту України Назар АБРАМОВИЧ (на фото) є рекордсменами!

  Спорт об’єднує долі багатьох людей. А рекордсмен Віталій Андріяш під час рейсів у локомотиві допомагає кожному пасажирові здолати тисячі кілометрів. Віталіє Віталійовичу, бажаємо, щоб Ви ще не раз дивували світ власними рекордами! З роси і води, чемпіоне!

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА та з архіву В. АНДРІЯША
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05